Antalya'da sivil polis memuru Tanju T. şüphelendiği çöpü incelemek isterken çöp atan kişi tarafından elinden bıçaklandı.

Olay, Antalya'nın Muratpaşa ilçesi varyantlar girişinde saat 14.00'te meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bugün istirahatli olan Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Polis Memuru Tanju T. Antalya Müzesi'nde çalışan arkadaşını ziyaret etmek için müzeye geldi.

KENDİSİNDEN ŞÜPHENİLMESİNE KIZDI

Bu sırada müze yakınındaki bir çöp kutusuna Abdurrahman A. isimli vatandaş çöp attı. Abdurrahman A'nın durumundan şüphelenen Polis Memuru Tanju T. çöpü incelemek istedi. Kendisinden şüphelenilmesine kızan Abdurrahman A. iddiaya göre Tanju T'ye küfür ederek üzerine yürüdü. Tanju T. ve arkadaşını karşısında gören polis memuru yakınlardaki bir büfeye sığındı.

POLİSİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ, SOL ELİNDEN BIÇAKLADI

Burada portakal kesmek için kullanılan bıçağı kapan Abdurrahman A. tekrar Polis Memuru T'nin üzerine yürüdü ve sol elinden bıçakladı.

ZANLI GÖZALTINA ALINDI

Zanlıyı gözaltına alan ekipler önce üst araması yaptı ve elindeki bıçağı aldı. Zanlı A. ifadesine başvurulmak üzere karakola götürülürken, Polis Memuru Tanju T. de hastaneye sevk edildi.