Ecrin'in su kanalına düştüğü iddia edildi.

Sakarya'nın Pamukova ilçesinde, evinin önünde oyun oynarken birden kaybolan 3 yaşındaki Ecrin Acar'ın ailesi, kızlarının kaybolmasıyla büyük bir panik yaşadı.Çocuğun evlerinin önünde geçen su kanalına düşmesi ihtimaline karşı su kanalının içerisinde arama çalışmaları yapıldı.

ARAMA KURTARMA EKİPLERİ SEFERBER OLDU

Pamukova Yenice Mahallesi'nde babası Ferdi Acar'ın işte olması nedeniyle dedesinin evinde bulunan Ecrin bu akşam saatlerinde evin önünde oynarken kayboldu. Küçük kızı akrabaları ve komşuları birlikte ararken, çocuğu bulamayınca jandarmaya haber verdiler. Bölgeye gelen jandarma, Arama Kurtarma Birliği, UMKE ekipleri evin çevresinde ve evin önünden geçmekte olan DSİ'ye ait su kanalı boyunca köpeklerle arama çalışmasında bulundu.

EŞİNDEN AYRI ANNEYE HABER VERİLDİ

Küçük çocuğun evlerinin önünden geçmekte olan su kanalına düşmesi ihtimaline karşı az miktarda suyun bulunduğu kanala giren vatandaşlar ellerindeki sopalarla suyun içerisindeki çöplerin arasına baktılar. Eşinden ayrılması nedeniyle Geyve İlçesi'nde yaşayan Ecrin Acar'ın annesine de kızının kaybolduğu haberi verildi. Küçük çocuğu arama çalışmaları devam ediyor.