BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Dengeler değişecek

Dış Politika
M. Necati Özfatura
Facebook
Osmanlı, Ehl-i Sünnet itikadından ve İslam vatanından asla taviz vermedi. Ama CHP taviz verdi. AK Parti taviz vermeyince emperyalist güçler çıldırdılar. ABD ve AB 15 Temmuz destanı sonrası kaybettiği gücünü Kılıçdaroğlu liderliğinde çeşitli yollarla tekrar ele geçirmek istiyor. “CHP’nin misyonu Suriye ve Irak başta olmak üzere Ortadoğu ve İslam dünyasının bölünmesini temin için çalışmaktır.” Emperyalist güçlere ilk defa “hayır” diyen Güvenlik Konseyine “Dünya beşten büyüktür” diyerek kafa tutan bu güçlerin çifte standart “münafık” olduğunu söyleyen Erdoğan’ı içerde ve dışarda devirmek isteyenler ittifak halindeler.
Müslümanlara son yıllarda en büyük zararı veren katil Bağdadi öldü. Katlettikleri yüz binlerce masumun hesabını nasıl verecek? Kadir Gecesi Ayasofya Camiinde sabah namazı için ezan-ı şerifin okunmasına tepki gösterenler Haçlı Seferlerinde İstanbul’u işgal ettiklerinde Ayasofya’da fahişeleri dans ettirdiler.
2017 yılının Bilderberg Toplantısı Washington’a 40 km uzaklıkta Virginia eyaletinin Chantilly kasabasında yapıldı. Bilderberg Toplantısı 1954 yılında ilk defa Hollanda’nın Oosterbeek kentinde Hotel De Bilderberg’te yapıldığı için bu isim ile anılır. Dış politika uzmanlarına göre Bilderberg dünyanın gizli hükûmetidir. Siyonizm emrinde masonik bir kuruluştur. Bu toplantıya kadınlar katılmaz. Katılan kişiler ise bu toplantıda konuşulan ve alınan kararları asla ve asla açıklayamazlar. Bu toplantıda hangi ülkede ekonomik kriz, darbe, iç savaş, savaş ve ne tür karışıklıklar yapılacağı kararlaştırılır. Geçmişte Demirel, Ecevit ve Mesut Yılmaz Bilderberg Toplantısına katılmışlardı.
Türkiye’de darbeler, iktidar değişikliği burada kararlaştırılır. AK Parti iktidarı devrinde Bilderberg’e 2003-2017 arasında katılan olmamıştır. 2017 Bilderberg toplantısına katılanların bazısı; NATO Genel Sekreteri Jons Stoitenberg, IMF Başkanı Christine Lagarte, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı H.R. Master, ABD Senatörü Lindsey Graham, eski AB Komisyon Başkanı Jose Manuel Barosso, eski ABD Dışişleri Bakanı Yahudi Henry Kissinger, Hollanda Kralı Williem Alexander, eski CIA Başkanı John Brennam, Airbus Ceosu Thomas Enders, Ryan Air Ceosu Michael O’Leary, Alphabet Başkanı Eric Schmidt, Plantin Ceosu Alex Karp, Kanada Maliye Bakanı William Morneau, İspanya Ekonomi Bakanı Luis de Guindas Jurado...
Bazı yetkililere göre Bilderberg 2017 toplantısında en çok konuşulan küreselleşmeye karşı çıkan Trump’ın devrilmesi ve yerine başkan yardımcısının getirilmesi idi. Dünyayı karıştırmak için her şeyi yapan Soros Vakfı Türkiye, Ukrayna ve ABD Başkanlık seçimlerinde hezimete uğramıştır. Dikta rejimler eski gücünü kaybeden ABD’ye istediği gibi sırtını dayayamıyor. Dünya yeni bir dünya düzenine doğru hızla gitmektedir. Eski düzenin taban ve kirişleri bu yükü kaldıramaz. Dünyayı içinde bulunduğu bu bunalımdan ancak İslamiyet kurtarır...
  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
597999 http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/m-necati-ozfatura/597999.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Reklamı Geç
KAPAT