Adana'da bir kişi, 10 bin lira borç para istediği kişinin "Kurtlar Vadisi mi çeviriyorsun?" sözü üzerine intikam için şahsın eniştesini öldürmek isterken buna engel olmak isteyen başka bir kişiyi öldürdü.    
  Edinilen bilgiye göre olay, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Atakent Mahallesi'nde 7 Ocak Pazartesi günü meydana geldi. İddiaya göre daha öncede adam yaralama suçundan hapis yattığı öğrenilen Umut G. (27) cezaevi arkadaşı olan Metin Yoltay'ın yanına giderek "Bana bakacaksın, 10 bin lira istiyorum" dedi. Bunun üzerine Yoltay, "Kurtlar Vadisi mi çeviriyorsun?" diyerek Umut G. ile tartıştı. Tartışmadan sonra ayrılan Umut G., intikam almak için Metin Yoltay'ın taksicilik yapan eniştesi Ertan Çevik'i öldürmek için harekete geçti. Çevik'in yanına gelen Umut G, silahını çıkarttığı sırada Metin Yoltay'ın grubundan olduğu öğrenilen Selçuk Teber ile tartıştı. Taksiye bindiği sırada Umut G., Teber'i silahla vurdu. Hastaneye kaldırılan Selçuk Teber kurtarılamadı.  
  Olaydan sonra kaçan katil zanlısı Umut G., Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri cinayet masası ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyon sonucu Atakent Mahallesi'nde saklandığı evde yakalandı. Zanlının olaydan sonra zeytin ağacının yanına gömdüğü silah da bulundu. Suçunu itiraf eden zanlının, "Metin ile arkadaştık. Bana ağır hakaretlerde bulundu. Kayın biraderinin yanına gittim, Selçuk bana bağırınca vurdum" dediği öğrenildi.   
  Umut G., tutuklanarak cezaevine konuldu.