İngiltere’de şarkıcı Leigh-Anne Pinnock'ın (29), geçen ay Surrey’deki lüks evlerinden taşınırken, nişanlısı Andre Gray tarafından kendisine verilen zümrüt ve pırlanta taşlı altın yüzüğü çalındı. Şarkıcı, 40.000 sterlin (Yaklaşık 500.000 TL) değerindeki nişan yüzüğünün çalınmasıyla büyük yıkım yaşadı.

YÜZÜĞÜ KUYUMCUDA BULDU

Bir kuyumcu, haberlere konu olan hırsızlık vakasından dolayı yüzüğün şarkıcıya ait olduğunu anladı ve kendisiyle temasa geçti. Leigh-Anne ve Andre de hemen kuyumcuya giderek yüzüğü geri satın aldı.

Haberi veren şarkıcıya ait kaynak, “Yüzüğün manevi kıymeti maddi kıymetinden daha fazlaydı. Önemli olan Leigh-Anne'nin yüzüğünü geri alması. Hiçbir şey onun peri masalının en önemli parçasının yerini tutamaz” dedi. Yüzüğün, kuyumcudan önce birkaç kere el değiştirdiği sanılıyor.

Polis, kimliği tespit edilemeyen hırsızı aramaya devam ediyor.

Murat Kekilli'ye hırsızlık şoku: 500 metre ötede bırakıp kaçmışlar Murat Kekilli'ye hırsızlık şoku: 500 metre ötede bırakıp kaçmışlar Ünlü sanatçı Murat Kekilli'nin Adana'da tamirdeyken çalınan cipi terk edilmiş olarak bulundu.

Milyonluk oto hırsızlığı: Suçu patronuna attı Milyonluk oto hırsızlığı: Suçu patronuna attı Kağıthane’de bir şahıs, eskiden çalıştığı bir otoparka girip dolabı patlatarak anahtarını aldığı 800 bin lira değerindeki otomobili çaldı. Otomobili çalan şahıs, aracı eski patronunun çaldırttığını ve 1 hafta sonra kendisine geri götürmesini söylediğini iddia etti.