İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan bir süpermarket ilginç bir olaya sahne oldu.

MÜŞTERİ VE ÇALIŞANLARA SALDIRI
Örümcek adam kostümü giyen bir şahıs, yerel saatle 22.40 sıralarında süpermarkette alışveriş yapanlara ve çalışanlara saldırdı.

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri gönderildi. Londra Metropolitan Polisi, saldırıda bir kadının hafif yaralanarak hastaneye kaldırıldığını kaydederek, yaşları 17 ila 37 arasında olan 5 kişinin gözaltına alındığını ifade etti.

Örümcek adam kostümlü şahıstan markete saldırı Örümcek adam kostümlü şahıstan markete saldırı

KAMERALARA YANSIDI
Örümcek adam kostümlü şahsın saldırı anı etraftaki kişiler tarafından cep telefonları ile kaydedildi.

Görüntülerde, örümcek adam kostümlü kişinin bir kadına tekme ve yumruk atarak saldırdığı ve süpermarketin depo alanında market çalışanları ile şüpheliler arasında arbede yaşandığı görüldü.

2. Dünya Savaşı'ndan kalma bomba İngiltere'de paniğe yol açtı 2. Dünya Savaşı'ndan kalma bomba İngiltere'de paniğe yol açtı İngiltere'de bulunan 2. Dünya Savaşı'ndan kalma bomba paniğe neden oldu. Evler boşaltıldı, yollar kapatıldı, trafik felç oldu.

İngiltere'de sağlıklı beslenenler ödüllendirilecek İngiltere'de sağlıklı beslenenler ödüllendirilecek Sağlıklı beslenmeyi ve egzersizi teşvik etmek isteyen İngiliz hükumeti, önemli bir programı devreye sokuyor. Buna göre market harcamaları incelenecek, çok meyve ve sebze alanlar ödüllendirilecek.

İngiltere binlerce temaslı vatandaşını uyardı, izole olun! İngiltere binlerce temaslı vatandaşını uyardı, izole olun! İngiltere'de koronavirüs uygulaması kullanan 600 binden fazla temaslı kişiye kendini izole etmesi için uyarı geldi.