Suudi Arabistan'ın Mekke-Cidde otoyolunda bir akaryakıt tankerinde yangın çıktı. Çıkan yangın 10 araca sıçrayarak büyüdü.

10 ARACA SIÇRADI

Suudi Arabistan'da Mekke-Cidde otoyolunda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bir akaryakıt tankeri devrilip alev aldı.  Kısa sürede büyüyen alevler yolda bulunan 10 araca sıçradı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

ÖLEN YA DA YARALI YOK

Suudi Arabistan Sivil Savunma Müdürlüğü, yangında ölü ya da yaralı olmadığını açıklarken, yangın nedeniyle yolun araç trafiğine kapanması sonucu araçların alternatif yollara yönlendirildiği ifade edildi.

Suudi Arabistan'dan umre açıklaması: Başvurular yarın başlıyor Suudi Arabistan'dan umre açıklaması: Başvurular yarın başlıyor Suudi Arabistan, pazartesi gününden itibaren yurt dışından umre ziyaretleri için başvuruların alınacağını ve aylık 2 milyon umrecinin kabul edileceğini bildirdi.

Suudi Arabistan, umre için aylık 2 milyon kişiyi alacak Suudi Arabistan, umre için aylık 2 milyon kişiyi alacak Suudi Arabistan, pazartesi gününden itibaren yurt dışından umre ziyaretleri için başvuruların alınacağını ve aylık 2 milyon umrecinin kabul edileceğini bildirdi.

Suudi Arabistan’dan Türkiye dahil kırmızı listedeki ülkelere seyahat yasağı Suudi Arabistan’dan Türkiye dahil kırmızı listedeki ülkelere seyahat yasağı Suudi Arabistan haber ajansı SPA, ülkede koronavirüsün yayılmasını ve yeni varyantların ülkeye girişini engellemek amacıyla kırmızı listeye aldığı içlerinde Türkiye'nin de bulunduğu ülkelere seyahat yasağı getirildiğini duyurdu.