ABD’nin Texas eyaletinde 4 gün önce hakkında kayıp ihbarında bulunulan 3 yaşındaki Christopher Ramirez, evinden 8 kilometre uzakta, ormanda sağ olarak bulundu.

Sağlıklı görünen çocuk kontrol için hastaneye kaldırıldı. Ramirez’in, komşunun köpeğiyle oynarken peşine takılıp ormanda kaybolduğu sanılıyor. Köpek daha sonra dönmüş, çocuktan haber alınamamıştı.

ANNE HALA ŞOKTA

Grimes County Şerifi Don Sowell, Ramirez'le ilgili olarak, “Hayatta, gülüyor, keyfi yerinde. Çok susamış herhalde, bulduğumuzda çok su içti. Annesiyle buluşmasında çok dramatik anlar yaşandı. Kadın halen ağlıyor” dedi.

KAÇIRILMIŞ OLABİLİR

Çocuğun ormanda 4 gün tek başına nasıl yaşadığı bilinmiyor. Plantersville bölgesinde kaybolması sonrasında anne Araceli Nunez  çocuğunun kaçırılmış olabileceğini iddia etmiş, bulunması için geniş çaplı arama faaliyetleri başlatılmıştı.

5 yaşındaki kayıp çocuktan 8 saat sonra sevindiren haber 5 yaşındaki kayıp çocuktan 8 saat sonra sevindiren haber Ankara'nın Çubuk ilçesinde parkta oynarken kaybolan 5 yaşındaki otizmli Nisanur Akgöz, 8 saat sonra bir apartmanın sığınağında bulundu.

3 yaşındaki kayıp çocuk ormanda bulundu 3 yaşındaki kayıp çocuk ormanda bulundu Kars'ta öğle saatlerinde evinin önünde oyun oynarken bir anda kayıplara karışan 3 yaşındaki çocuk ormanda çıktı.

Van'da 3 yaşındaki kayıp çocuk bulundu Van'da 3 yaşındaki kayıp çocuk bulundu Van'ın Muradiye ilçesinde kaybolan kız çocuğu Mikail mezrasına 3 kilometre mesafede taşların arasına oturur vaziyette bulundu.