İsrailli Gilad Gil Pereg, iki sene önce Arjantin'in Mendoza eyaletinde kendisini ziyarete gelen Phyria Saroussy ve teyzesi Lily Pereg'i öldürdü. Tutuklanan Pereg'in yargılanmasına bugün de devam edildi. Kendisini kedi zanneden 40 yaşındaki zanlı, mahkemede miyavlamaya başlayınca durulma yarıda kaldı. Kendisine yöneltilen sorulara cevap vermeyen ve miyavlamayı da kesmeyen Pereg, hakimin emriyle mahkeme salonundan çıkarıldı.

Resimdekiler, Gilad Gil Pereg'in öldürdüğü annesi ve teyzesi

"AKLİ DENGESİ YERİNDE DEĞİL"

 Halk arasından seçilen 12 kişilik jüriden oluşan mahkemenin, Adli Tıp raporunu ve delilleri inceleyip tanıkları dinledikten sonra Pereg'in suçlu olup olmadığına, gelecek duruşma tarihine (3 Kasım) kadar karar vermesi bekleniyor. Sanık ile görüşen Adlı Tıp Psikiyatristi Mariano Castex'in raporunda, Pereg'in aklı dengesinin yerinde olmadığı yer alıyor.

Çaresizliğin adı kedi miyavlaması sendromu Çaresizliğin adı kedi miyavlaması sendromu Minik Zeynep’in ailesi, tedavisi bilinmeyen hastalık karşısında çaresiz. Anne Ezgi Erdoğan “Devletimizin tıpkı Down sendromu gibi bu hastalığa da rapor vermesini istiyoruz” dedi

Canice öldürülmüştü... Katil zanlıları tek tek yakalandı: Cinayetteki sır perdesi 3 yıl sonra kalktı Canice öldürülmüştü... Katil zanlıları tek tek yakalandı: Cinayetteki sır perdesi 3 yıl sonra kalktı 2018 yılında İzmir'de bulunan bir ormanlık alanda yanmış şekilde bulanan kadının kimliği 3 yıl sonra, "yeniden yüzlendirme" ile tespit edildi. Bunun akabinde katil zanlıları tespit edilerek tek tek yakalandı.