Hindistan'ın Rajasthan'ın eyaletinin başkenti Jaipur'un yaklaşık 535 kilometre batısındaki Barmer semtindeki Barmer-Jodhpur karayolu üzerinde bir yolcu otobüsü ile kamyon çarpıştı.

İKİ ARAÇ SANİYELER İÇİNDE ALEV TOPUNA DÖNDÜ

Feci kazada iki araç da alevlere teslim olurken, olay yerine kurtarma ekipleri ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Polis tarafından yapılan açıklamada, 11 kişinin hayatını kaybettiği, 22 kişinin yaralandığı bildirildi. Hindistan Başbakanı Narendra Modi, ölümlerden duyduğu üzüntüyü dile getirerek hayatını kaybedenlerin ailelerine yardımda bulunulacağını duyurdu.

Ölümcül trafik kazalarının yaygın olduğu Hindistan'da kötü yol koşulları ve dikkatsiz sürüş nedeniyle her yıl binlerce kişi hayatını kaybediyor.

Hindistan’daki sel felaketinde 5 kişi hayatını kaybetti Hindistan’daki sel felaketinde 5 kişi hayatını kaybetti Hindistan’ın Chennai kentinde yaşanan sel felaketinde 5 kişi hayatını kaybetti.

Hindistan'da hastane yangını: 11 hasta feci şekilde hayatını kaybetti Hindistan'da hastane yangını: 11 hasta feci şekilde hayatını kaybetti Hindistan'ın Ahmednagar kentindeki bir hastanenin koronavirüs servisinde çıkan yangında 11 kişi hayatını kaybetti.