ABD'nin Wisconsin eyaletinde bir araç sürücüsü arabasını kalabalın üzerine sürdü. Meydana gelen olayda 12'si çocuk 28 kişinin yaralandığı bildirildi.

HAYATINI KAYBEDENLER VAR

Waukesha Polis Şefi Dan Thompson, yaptığı açıklamada olayda hayatını kaybedenler olduğunu belirtti. Olayda kaç kişinin öldüğü bilgisi henüz paylaşılmadı.Olayda 20'den fazla kişinin yaralandığını söyleyen Thompson, kalabalığın üzerine sürülen aracın bulunduğunu, şüpheli olduğu düşünülen bir kişinin göz altına alındığını ifade etti.

Gözaltına alınan kişinin kimliği ise henüz açıklanmadı. Olayı ardından Waukesha'da okulların yarın kapalı olacağı duyuruldu.Amerika ile Türkiye arasında onarım mekanizması Amerika ile Türkiye arasında onarım mekanizması ABD ile kurulan ortak mekanizma kapsamında ön çıkan en önemli başlıklar arasında Türkiye’ye teslim edilmeyen F-35 savaş uçakları meselesi bulunurken bu konuda önümüzdeki günlerde yeni bir toplantı düzenlenecek.
Amerikan dergisi yazdı: ABD Suriye’den de çıkacak Amerikan dergisi yazdı: ABD Suriye’den de çıkacak ABD Dışişleri Bakanlığı kaynaklarına yakınlığı ile bilinen Foreign Policy dergisi, Amerika’nın Afganistan gibi Suriye’den tamamen çekileceğini iddia etti.