Rusya'nın İrkutsk kentindeki Mareşal Konev Caddesi üzerindeki binanın asansörünü tamir etmek isteyen bina sakini, komşusunun saldırısına uğradı.

Binada yaşayan bir başka bina sakini, asansörü tamir eden komşusuna saldırı planlayarak, çok fazla ses çıkardığı gerekçesiyle evinde hazırladığı patlayıcıları asansöre yerleştirdi. Komşusu asansörde bulunduğu sırada patlayıcıları ateşe veren adam asansörü havaya uçurdu.

KOMŞU AĞIR YARALANDI

Patlamanın etkisiyle asansör kabininde parçalanmalar oluşurken, asansör içindeki komşu ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan kişinin çeşitli yerlerinden yaralandığı ve ölüm tehlikesini atlattığı öğrenildi.

Komşusunu havaya uçuran kişinin evine baskın düzenleyen polisler, baskında çok sayıda bomba yapımında kullanılan kimyasal madde ve araç gereçlerin ele geçirildiğini duyurdu. Gözaltına alınan zanlı, ilk ifadesinde komşusunun sürekli asansörü tamir ettiğini ve bu sırada gürültü çıkardığını savunarak, bu nedenle asansöre bomba koyduğunu ve planını uyguladığını söyledi. Gözaltında tutulan zanlının işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edileceği ve tutuklanacağı öğrenildi.

52 yıllık komşusunu otopark meselesi için öldürmüş 52 yıllık komşusunu otopark meselesi için öldürmüş Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde otopark meselesi yüzünden komşusu ile tartışan 35 yaşındaki M.D’nin, 65 yaşındaki komşusu O.D.’yi vurduğu olayla ilgili yargılanması devam ediliyor. 52 yıllık komşusunu öldüren M.Dile O.D''nin arasındaki tartışmanın ise taş atmadan dolayı olduğu ortaya çıktığı öğrenildi.

Rus komşusunun mesajını çevirdi... Neye uğradığını şaşırdı Rus komşusunun mesajını çevirdi... Neye uğradığını şaşırdı Antalya’da portakal bahçesinde intihar eden adamın cesedi, Rus bir kadının komşusuna mesaj atması ile bulundu.

Adana ilginç hırsızlık: Hamile kadın çilingirci çağırıp komşusunu soydu! Adana ilginç hırsızlık: Hamile kadın çilingirci çağırıp komşusunu soydu! Adana’da yeni evli komşusuna altınlarını nereye saklaması gerektiğini söyleyen hamile kadın, komşusu evden çıkınca çilingirciyi çağırıp altınları çaldı.