Hindistan'da Genelkurmay Başkanı Bipin Rawat'ın da aralarında bulunduğu bir askeri helikopter düştü. Ülkenin yerel bir basın kaynağından alınan bilgilere göre, Savunma Genelkurmay Başkanı Bipin Rawat, kurmayları ve bazı aile üyeleri, Tamil Nadu'da Coimbatore ile Sulur arasında düşen Mi serisi helikopterdeydi.

HELİKOPTERDE 14 KİŞİ VARDI

Helikopterde 14 kişinin olduğu belirtilirken, kaynaklar, yakındaki üslerden arama kurtarma operasyonu başlatıldığını söyledi. Hindistan Hava Kuvvetleri'nden yapılan açıklamada, "Hindistan Genelkurmay Başkanı Bipin Rawat'ın içinde bulunduğu Mi-17V5 tipi helikopter, Tamil Nadu'daki Coonoor bölgesinde düştü." ifadelerine yer verildi.

13 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 

Hindistan'da meydana gelen helikopter kazasında Genelkurmay Başkanı Bipin Rawat ve eşinin de aralarında bulunduğu 13 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.

Hindistan ordusu yanlış istihbarat sonucu sivilleri öldürdü Hindistan ordusu yanlış istihbarat sonucu sivilleri öldürdü Hindistan’da ordu yanlış istihbarat sonucu sivilleri taşıyan otobüse ateş açması sonucu 13 kişi hayatını kaybetti.
Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı Hindistan'da yiyecek arayan leopar, bir okula girdi. 1 öğrencinin yaralanmasına yol açan leopar uzun uğraşlar sonucu okuldan çıkarıldı.