Tunus'ta sabah saatlerinde feci bir kaza meydana geldi. Şehirler arası sefer yapan iki trenin henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı çarpıştı ve kazada 95 kişi yaralandı. 

Tunus Sivil Savunma Müdürlüğü Sözcüsü Muaz Teria konuya ilişkin açıklama yaptı. Teria, Tunus'un güneyinde sabah saatlerinde iki trenin çarpışması sonucu 95 kişinin yaralandığını bildirdi.

'CAN KAYBI YOK, SORUŞTURMA BAŞLATILDI'

Kazada herhangi bir can kaybının olmadığını belirtilen Teria, "Yaralıların tamamı başkent Tunus'taki hastanelere sevk edildi. Tunus Demiryolları Şirketi, kazanın nedenine ilişkin soruşturma başlattı." dedi.

Tunus Sivil Savunma Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Susa vilayetinden gelen Susa Treni ile Güney Ekspres Treni, başkentin merkez istasyonu yakınında çarpıştı.Ayrıca çarpışan iki trenden birinin boş olduğu açıklandı.

Tunus'ta askeri helikopter düştü, ölü ve yaralı var Tunus'ta askeri helikopter düştü, ölü ve yaralı var Tunus'un kuzeyinde bir askeri helikopter düştü. Kazada, helikopterdeki yardımcı pilot hayatını kaybetti, kaptan pilot ağır yaralandı.

Tunuslu kadın ölüme böyle yürüdü... Tunuslu kadın ölüme böyle yürüdü... Şişli’de işlenen vahşi otel cinayetinin öncesi yaşananlara dair güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Devlet Tiyatroları  Tunus seferinde Devlet Tiyatroları Tunus seferinde Ankara Devlet Tiyatrosu (DT) oyuncularının sahnelediği “Sonsuzluk Kitabevi” oyunu 22. Kartaca Tiyatro Festivali çerçevesinde Tunuslularla buluştu.