Pakistan’ın Sind eyaletindeki Karaçi Üniversitesinde Çince eğitim verilen bir kursun yakınlarında bir minibüste patlama meydana geldi.

Patlama sonucu 3’ü Çinli olmak üzere 4 kişinin hayatını kaybettiği 3 kişinin ise yaralandığı belirtildi. Polis tarafından yapılan açıklamada, minibüste en az 7 kişinin bulunduğu ifade edildi. Yaralıların sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Polis tarafından yapılan açıklamada, minibüste en az 7 kişinin bulunduğu ifade edildi. Yaralıların sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Yerel kaynaklar tarafından yapılan açıklamada, minibüsteki LPG tankının patladığı ifade edilirken, polisten patlamanın nedenine ilişkin henüz açıklama yapılmadı.


Pakistan'da maden ocağında patlama: 4 ölü Pakistan'da maden ocağında patlama: 4 ölü Pakistan'da bir maden ocağında meydana gelen patlamada 4 madenci hayatını kaybetti.
Pakistan’da 250 milyon dolar değerinde uyuşturucu ve kaçak mal imha edildi Pakistan’da 250 milyon dolar değerinde uyuşturucu ve kaçak mal imha edildi Pakistan'da, 250 milyon dolar değerinde uyuşturucu, alkol ve kaçak cep telefonu imha edildi.