Hindistan’da korkunç olay. Hindistan’ın Banihal kentindeki Alt Bölge Hastanesi'nde doğan bir bebek, doğumdan kısa süre sonra hastane çalışanları tarafından ölü olarak rapor edildi. Aile ise bebeklerini alarak cenaze işlemelerine başladı. 

VAKİT KAYBETMEDEN CENAZE İŞLEMLERİNE BAŞLADILAR 

Kızlarının hayatını kaybetmesiyle cenaze işlemlerine başlayan aile, yola çıkarak Banihal kentine ulaştı. İşlemlerin ardından tabuta konulan çocuk, gömülmek üzere Hallon köyündeki mezarlığa götürüldü.

GELEN SESLE GERÇEĞİ ANLADILAR 

Tabut mezarlığa gömüldükten sonra sesler gelmeye başladı. Topraktan gelen seslerle korkan aile toprağı hemen kazmaya başladı. Tabutu açan aile kızlarının canlı ve sağlıklı şekilde görmeleri nedeniyle hem sevinç hem de şaşkınlığı bir arada yaşadı.

SAĞLIKÇILAR AÇIĞA ALINDI 

Ölüm raporunun verilmesinde etkili olan iki personel açığa alınırken Banihal Block Sağlık Memuru (BMO) Dr Rabia Khan, "Jinekoloji bölümünde çalışan genç bir hemşire ve temizlikçinin görevlerini soruşturma kapsamında karar verilene kadar askıya aldık." dedi.

Hindistan ile Bangladeş'i sel, heyelan ve fırtına vurdu Hindistan ile Bangladeş'i sel, heyelan ve fırtına vurdu Hindistan ve Bangladeş’te hafta başından itibaren sel, heyelan ve fırtınanın etkisi altında kaldı. Şu ana kadar belirlemelerde en az 57 kişi hayatını kaybetti.

Hindistan'da okula sığır eti götüren öğretmen tutuklandı Hindistan'da okula sığır eti götüren öğretmen tutuklandı Hindistan'da öğle yemeği için okula sığır eti götüren Müslüman öğretmen hakkında tutuklandı.

Yıllardır topluyorlardı! Hindistan’da mantar yiyen herkes teker teker ölmeye başladı Yıllardır topluyorlardı! Hindistan’da mantar yiyen herkes teker teker ölmeye başladı Hindistan’da mantar alarmı başladı. Chapatoli köyünde çay toplayan çalışanlar tarlada buldukları mantarlardan dolayı zehirlendi. Mantarları yiyen yerel halk kusma ve titreme ile hastaneye kaldırıldı. Mantarı yiyen birçok kişi hayatını kaybetti.