Hindistan’da bir hastanede yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. 75 yaşındaki Mutyala Girijamma, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti olarak gösterildi. Ailesi ise gerçeği cenaze töreninden sonra öğrendi. 

HASTANEDE KORONAVİRÜS TEDAVİSİ GÖRÜYORDU 

Kocası Gaddayya, iyileştiğinden emin olmak için her gün onu ziyaret etti, ancak üç günün sonucunda hastaneye ulaştığında eşini göremedi. Sağlık çalışanları eşinin öldüğünü söyledi. 

ÖLDÜĞÜNÜ SANDILAR 

Ekipler yaşlı kadının vefat ettiği ve virüsün yayılmaması için ceset torbasına koyduklarını söyledi. Ekipler aynı zamanda kadının eşine, kişisel koruyucu ekipmanları giymeden ceste torbasına dokunmaması ve açmamasını tavsiye ettiler. 

HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI 

Karısının cenazesini memleketine götüren Gaddayya, cenaze töreni düzenleyerek defnetti. Birkaç gün boyunca karısının memleketinde yas tutan adam, eve döndüğünde ise ilginç bir olayla karşılaştı. Çünkü birkaç gün önce toprağa gömülen eşi Mutyala, canlı bir şekilde karşısında duruyordu. Üstelik eşinin kendisini hastaneden çıkartmaması ve ilgilenmediğini düşünmesi nedeniyle bir hayli kızgındı.

HASTANEDE KARIŞTIRMIŞLAR 

Gaddayya ve ailesi, hastanenin Mutyala olduğunu düşünerek gömdükleri bir yabancının cesedini kendilerine teslim ettiğini öğrenince dehşete kapıldılar. Gaddayya'ya verilen ceset torbasındaki kişinin kimliği henüz bilinmiyor. Hastaneden konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ve yetkililere herhangi bir ihmal vakası kaydedilmedi.

Hindistan ile Bangladeş'i sel, heyelan ve fırtına vurdu Hindistan ile Bangladeş'i sel, heyelan ve fırtına vurdu Hindistan ve Bangladeş’te hafta başından itibaren sel, heyelan ve fırtınanın etkisi altında kaldı. Şu ana kadar belirlemelerde en az 57 kişi hayatını kaybetti.

Hindistan'da okula sığır eti götüren öğretmen tutuklandı Hindistan'da okula sığır eti götüren öğretmen tutuklandı Hindistan'da öğle yemeği için okula sığır eti götüren Müslüman öğretmen hakkında tutuklandı.

Yıllardır topluyorlardı! Hindistan’da mantar yiyen herkes teker teker ölmeye başladı Yıllardır topluyorlardı! Hindistan’da mantar yiyen herkes teker teker ölmeye başladı Hindistan’da mantar alarmı başladı. Chapatoli köyünde çay toplayan çalışanlar tarlada buldukları mantarlardan dolayı zehirlendi. Mantarları yiyen yerel halk kusma ve titreme ile hastaneye kaldırıldı. Mantarı yiyen birçok kişi hayatını kaybetti.