Güney Afrika’nın Doğu Londra kentinde yer alan Scenery Park’taki Enyobeni gece kulübünde henüz ölüm nedenleri belli olmayan 17 kişinin cansız bedeni bulunmuştu. Yetkililer gece kulübünde hayatını kaybedenlerin sayısının 20’ye yükseldiğini duyurdu. Hükümet tarafından yapılan açıklamada, "Sayı 20'ye yükseldi, 3’ü hastanede öldü. Durumu kritik olan 2 kişi var” denildi.

'İZDİHAM OLDUĞUNA İNANMAK ZOR' 

Güney Afrika Eyalet Topluluğu ve Güvenlik Departmanı yetkilisi Unathi Binqose, ölüm nedeninin izdiham olduğu iddialarını reddederek, “Ölülerin üzerinde görünür bir açık yara olmadığı için bunun bir izdiham olduğuna inanmak zor" dedi.

Güney Afrika’da bu sabah erken saatlerde bir gece kulübünde 17 kişinin cansız bedeni bulunmuş ve hayatını kaybeden kişilerin 18 ila 20 yaş arasında olduğu belirtilmişti.

Finlandiyalıların gece kulübü isyanı! Bakan korona çıktı, temaslı başbakan soluğu eğlencede aldı Finlandiyalıların gece kulübü isyanı! Bakan korona çıktı, temaslı başbakan soluğu eğlencede aldı Finlandiya'da Dışişleri Bakanın pozitif çıktığı gün, temaslı olduğu öğrenilen Başbakanı'nın gece kulübünde eğlenmesi halkın tepkisini topladı.
Çeşme'de gece kulübünün önündeki cinayetle ilgili 2 tutuklama Çeşme'de gece kulübünün önündeki cinayetle ilgili 2 tutuklama İzmir'in Çeşme ilçesinde, darp edilen kadını kurtarmak isteyen Alpay Kalyon'un gece kulübü önünde bıçakla öldürülmesi olayına ilişkin gözaltına alınan 2 kişi tutuklanırken, soruşturma kapsamında 5 kişi serbest bırakıldı.
Alaçatı'da dehşet: Gece kulübüne kurşun yağdırdılar Alaçatı'da dehşet: Gece kulübüne kurşun yağdırdılar İzmir'in meşhur Alaçatı Mahallesi'nde bir gece kulübünde taşkın çıkaran grup, mekânda dehşet saçtı. Mekanı tarayan şahıslar, bir kişiyi öldürdü, bir kişiyi de yaraladı.