Sığınmacı kampında bıçaklı dehşet yaşandı. Sığınmacı kampında kaln bir kişi diğer sığınmacıların kapıların teker teker çaldı ve açanlara adeta dehşeti yaşattı. Almanya’nın güneyindeki Baden Württemberg eyaletinde bulunan Kressbronn bölgesindeki bir sığınmacı kampında bıçaklı saldırıda ölü veyaralıların olduğu öğrenildi.

KAPILARI ÇALDI, AÇANLARI BIÇAKLADI

Çok sayıda sığınmacının yaşadığı kampta teker teker odaların kapısını çalan şahıs, kapıyı açan kişilere bıçakla saldırdı. Olayda 1 kişi öldü, en az 5 kişi de yaralandı. 

Yaralılar, hastaneye sevk edildi. Saldırı ile ilgili soruşturma başlatan Alman polisi, 31 yaşındaki şahsın aynı kampta yaşadığını açıkladı.

Almanya havaalanında çalıştırmak için 3 bin Türk işçi alacak: İşte başvuru şartları Almanya havaalanında çalıştırmak için 3 bin Türk işçi alacak: İşte başvuru şartları Almanya pandemi sonrası havaalanlarında yaşanan yoğunluktan dolayı 3 bin Türk işçi alacağını duyurdu. Alımların detayları da belli oldu.

Almanya Hüseyin Ersoy'u konuşuyor! 'Kul hakkıdır' dedi, 557 bin euroyu sahibine teslim etti Almanya Hüseyin Ersoy'u konuşuyor! 'Kul hakkıdır' dedi, 557 bin euroyu sahibine teslim etti Almanya'da ölen bir kişinin evinde bulduğu 557 bin euroyu mirasçısına teslim eden Hüseyin Ersoy, ülkenin gündemine oturdu. Mirasçının parayı gördüğünde gözlerine inanamadığını ve böyle bir paradan haberi olmadığını belirttiğini söyleyen Ersoy, 1 eurosuna dahi dokunmadıkları parayı sahibine teslim edince kuşlar gibi hafiflediğini söyledi.

Almanya'da polis araçları kundaklandı Almanya'da polis araçları kundaklandı G7 Zirvesi öncesinde Almanya'da sekiz polis aracı kundaklandı. 26 Haziran'da başlayacak kritik zirvenin öncesinde yaşanan kundaklama olayı polisi harekete geçirdi.