Ev, şaşırtıcı şekilde ünlü çocuk televizyon dizisi Teletabiler’deki eve benziyor.

Görünümlerindeki benzerliğin yanı sıra iki evin çatısı da çimle kaplı. Ama gerçek ev biraz daha lüks. 4 odalı ev alttan ısıtmalı.

Evin her odasında ebeveyn banyosu ve gömme banyo var. İçinde spor salonu da bulunan evin 1,2 dönümlük arazisi de mevcut.

Muhteşem bir manzarası olan ev 2017’de inşa edildi.

Emlak şirketi Strutt and Parker, tanıtımda şu ifadeleri kullandı: “Ev, çevreyle mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Güneş panelleri enerji sağlarken eve ait bir kuyu da var. Akıllı ısıtma sistemine sahip evde yaşayan bir çatı bulunuyor.” Evde parti yapmak için müsait bol mekan bulunduğunu belirten emlakçılar, yerleşim yerlerine uzak olduğu için komşuların şikayet etmesinin de söz konusu olmayacağını belirttiler.

Trabzonspor kombineleri satışa çıktı... 2022-23 sezonu kombine bilet fiyatları ne kadar? Trabzonspor kombineleri satışa çıktı... 2022-23 sezonu kombine bilet fiyatları ne kadar? Şampiyon Trabzonspor'un 2022-23 sezonu kombine biletlerinin ne zaman satışa çıkacağı merak ediliyordu. Bordo-Mavili taraftarlar UEFA Şampiyonlar Ligi'ni de kapsayan kombine bilet satışının başlamasını iple çekiyor. Trabzonspor bugün yaptığı açıklamayla bu merak giderdi.

Başlangıç fiyatı 250 bin dolar! Johnny Depp'in motosikleti müzayedede satışa sunuldu Başlangıç fiyatı 250 bin dolar! Johnny Depp'in motosikleti müzayedede satışa sunuldu Son dönemde eski eşi Amber Heard ile görülen 'iftira' davasıyla gündemde olan dünyaca ünlü aktör Johnny Depp'in filmde kullandığı motosiklet 250 bin dolar başlangıç fiyatıyla açık artırmada satışa çıkıyor.