İngiltere’de BabyCentre kurumu, 2022’de şimdiye kadar yeni doğan bebeklere en çok verilen 100 ismi açıkladı. Listenin birinci sırasında Muhammed ismi var. Erkek isimlerinde ikinci sırada da Noah geliyor.

Kız isimlerinde ise 2015’ten bu yana ilk kez Lily ismi Olivia’yı geride bırakarak ilk sıraya yerleşti. Listede dikkat çekici gelişmelerden biri de Johnny ve Amber isimlerinde görülen büyük düşüş oldu.

2016’da boşanan Johnny Depp-Amber Heard çiftinin bu sene karşılıklı olarak  birbirlerine açtıkları iftira davası gündemi kaplamıştı. Ülkede kız çocuklarına en çok verilen isimlerden Amber, bu sene ilk 100’den düştü. BabyCentre bu yıl şu ana kadar erkek bebeklerini Johnny olarak kaydettiren ebeveynlere dair hiçbir örnek göstermedi.

Yazın yeni doğan bebeği serin tutun Yazın yeni doğan bebeği serin tutun Yaz aylarında bebek sahibi olan anne ve babalar bu habere dikkat!
Cristiano Ronaldo'nun annesi yeni doğan torunu Bella Esmeralda'nın fotoğraflarını paylaştı Cristiano Ronaldo'nun annesi yeni doğan torunu Bella Esmeralda'nın fotoğraflarını paylaştı Cristiano Ronaldo'nun annesi, yeni torunu Bella Esmeralda ile ilk fotoğrafını paylaştı. Portekizli süper yıldızın annesi Dolores Aveiro, Mallorca'da devam eden tatillerinde iki aylık torununu kollarına aldı ve Instagram'da gururla fotoğraf paylaştı.