Kurşun yeni bölüm izle, yeni dizi Kurşun izle, Kurşun 2. bölüm izle, Fox Kurşun izle, Kurşun dizisi konusu, Kurşun dizi oyuncuları, Kurşun full hd tek part izle,​Kurşun ilk bölüm izle, Kurşun 1. bölüm full izle...

Fox Tv'nin yeni dizisi Kurşun deneyimli kadrosu ile geçen hafta ekranlara merhaba dedi. Oldukça çarpıcı bir giriş bölümü yayınlayan dizi izleyicileri ekran başına kilitledi. Heyecan, adalet, güven, mücade ve aşk gibi konuların işlendiği dizi gelecek bölümlerle de oldukça iddialı görünüyor. Farklı konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken dizinin başrollerini Diriliş Ertuğrul'dan tanıdığımız Engin Altandüzyatan ve Burçin Terzioğlu gibi ekranların sevilen yüzleri oynuyor.

Kurşun 2. bölüm- Kurşun ikinci bölüm Full HD tek part izlemek için tıklayınız

Kurşun dizisinin konusu

İstanbul'da geçerken 70'li yıllarda adalet peşinde bir savcı ve hırslı bir gazetecinin yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Dönem dizisi olan Kurşun, ekran başındaki izleyicileri 70'li yıllara götürürken, çarpıcı konusu ile heyecan ve merak içinde bırakcak. 

Kurşun 1. Bölümde Neler Oldu?

Hayatı boyunda adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Aynı olay, iki karakteri yan yana getirir. Savcı Orhan Atmaca’nın davadan çekilmesini isteyen karanlık dünyanın insanları, onu mahkemeden vazgeçirmek için ellerinden geleni ardına koymamaya kararlıdırlar. Fakat Orhan Atmaca, ne olursa olsun, adaletin yerini bulması, suçlunun hak ettiği cezayı çekmesi için direnecektir.

Leyla Devrim ise, kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca’yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca’nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca’nın, Leyla Devrim’in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.

 

Kurşun oyuncu kadrosu:

Kurşun 1. bölüm- Kurşun ilk bölüm Full HD tek part izlemek için tıklayınız

Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu’nun kadrosunda yer aldığı, yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in yaptığı, senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı “Kurşun” ilk bölümüyle bu akşam FOX’ta.