MasterChef ŞEF KİM Elendi? MasterChef ŞEF eleme adayları kimler oldu?... MasterChef kim elendi, kim gitti? Kim veda etti? MasterChef ŞEF eleme adayları kimler oldu? soruların tüm cevapları haberimizde. MasterŞef Türkiye'de eleme adayları açıklandı. Master Şef'de yarışmasında ilk kaybeden takım ve eleme adayları belli oldu. Peki MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu? Master Şef Türkiye'de kim elendi? İşte Master Şef Türkiye'ye ilk veda eden yarışmacı kim oldu? Tüm detaylar haberimizde. Masterchef 23 ekim de elenen isim kim oldu? Masterşef bu hafta elenen isim kim oldu merak edilirken kırmızı takımdan eleme adayları da belli oldu. Kırmızı takımdan eleme potasına giren isimler F. Batuhan ve Alican oldu. Masterchef'te ikinci dokunulmazlığı kaybeden takım yine Kırmızı takım oldu. Böylelikle kırmızı takımdan bir kişinin eleneceği netleşti. Peki bu aksam dokunulmazlığı kim kazanacak? İşte detaylar.. Elenen isim Faru Batuhan oldu

MasterChef şef KİM elendi, Kim Gitti? Master şef kim veda etti? 23 Ekim Master Şef elenen isim kim?

Masterchef'te eleme potasına giren isimler?
Masterchef'te eleme potasına giren isimler belli oldu. 

Kırmızı takım: Alican ve F. Batuhan, Batuhan ve Mustafa

Mustafa ve ALican potadan çıktı. 

İlk dokunulmazlık mavi takımın
22 ekim masterchef'te hiç yaşanmayan anlar yaşandı. Her hafta farklı oyunları ile ekrana damga vuran Masterchef'te makarna çeşitleri yapılması istendi. Yarışmaya başlayan takımlar ilk 15 dakika içinde tezgahları değişti.Bir çok gerginliğin yaşandığı oyunun kazananı bir farkla mavi takım oldu.

İkinci dokunulmazlık da mavi takımın

23 ekimde dokunulmazlığı kaybeden takım ise kırmızı takım oldu.

Bireysel dokunulmazlığı alana isim Mustafa
Eleme adayı olan mavi takım Mehmet şefin spesyalini hazırladı. 45 dakika ter döken yarışmacıların kazananı Mustafa oldu. Dokunulmazlığı alan Mustafa F. Batuhan'ı potaya soktu. Oylama da ise Eda ve Alican aynı oyu aldı. Kaptan Yasin ise Alican'ı potaya gönderdi.