Çukur izle! Çukur 77. bölüm izle, Çukur 3. sezon 10. bölüm full izle, Çukur 10. bölüm izle, Çukur son bölüm tek parça izle, Çukur son bölüm tek parça sansürsüz izle, Çukur youtube tek parça, Çukur yeni sezon 10 bölüm full izle, çukur youtube tek parça, çukur show tv izleme linki...  Show TV ekranlarının rekortmen dizisi Çukur, bu hafta 3. sezon 10. bölümü ile yine herkesi ekran başına kilitleyecek! Geçtiğimiz haftalardaki zeybek sahnesiyle sosyal medyada çok konuşulan Çukur, iddialı kadrosu ve konusu ile milyonlarca kişiyi büyük bir maceranın içinde sürüklemeye devam ediyor! Takipçilerinin heyecanla beklediği yeni bölümün fragmanı ise nefes kesti! Fragmanı izleyenler ise yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. Çukur 77. bölüm canlı izle, Çukur son bölüm tek parça izle, Çukur sansürsüz tek parça izle, Çukur 3. sezon 10. bölüm izle gibi merak edilenler haberimizde diziseverlerle buluşuyor

ÇUKUR 77. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE (ÇUKUR 3. SEZON 10. SON BÖLÜM İZLE)

ÇUKUR 77. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?