O Ses şampiyonu kim oldu, birinci kim? 2020 O Ses Türkiye büyük ödülü ne? 15 Şubat akşamı, O Ses Türkiye büyük finali ile canlı olarak ekranlara geldi. Büyük heyecana sahne olan finalde kim şampiyon oldu merak ediliyor. Finale kalan iki isim Beyazıt Öztürk'ün ve Seda Sayan'ın takımından oldu! Hangi jüri üyesinin yarışmacısı birinci olarak büyük ödüle sahip oldu merak ediliyor. O Ses Türkiye büyük ödül ne, 2020 O Ses Türkiye şampiyonu kim gibi konular televizyon izleyicileri tarafından merak ediliyor. İşte merak edilenler ve detaylar...

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYON KİM OLDU?

O Ses Türkiye şampiyonu kim olacak heyecanla bekleniyordu. Büyük çekmişmeye sahne olan finalde O Ses Türkiye şampiyonu Alkan Dalgakıran oldu. Peki Alkan Dalgakıran kimdir? Son ikiye Uygar Erdoğan ile birlikte kalan Alkan, ipi göğüsleyen isim oldu. 

O SES ŞAMPİYONU ALKAN DALGAKIRAN KİMDİR? ALKAN KAÇ YAŞINDA?

Aslen Yalovalı olan Alkan Dalgakıran, Bursa'da eğitim hayatına devam ediyor. 25 yaşındaki Dalgakıran 'Trafik' adında bir müzik grubuna üye. Seda Sayan'ın takımında yer alan genç yarışmacı, sosyal medyada büyük beğeni topluyor.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTLER 2020

Soner Kip: Beyazıt Öztürk’ün takımında
Turgut Çıngı: Murat Boz’un takımında
Eyüp Sultan Aylar: Hadise’nin takımında
Uygar Erdoğan: Beyazıt Öztürk’ün takımında
Alkan Dalgakıran: Seda Sayan’ın takımında
Biran Ceren Dörter: Hadise’nin takımında

O SES TÜRKİYE 2020 BÜYÜK ÖDÜL NEDİR?

Geçtiğimiz sezon yarışmayı birinci tamamlayan Ferhat Üngür 500 bin TL para ve hibrit araç ödülünün sahibi olmuştu. Bu sezonda yarışmayı birinci tamamlayan yarışmacıya 500 bin TL para ödülü verileceği iddia ediliyor. Arabanın verilip verilmeyeceği konusunda ise bir bilgi yok.

YARI FİNALDEKİ YARIŞMACILAR

HADİSE'NİN TAKIMI
Biran Ceren
Eyüp Sultan
Hayri
İlayda
Yağız
Gürsu

MURAT BOZ'UN TAKIMI
Sofia
Turgut
Anıl

SEDA SAYAN'IN TAKIMI
Ebrahim
Ayşenur
Alkan

BEYAZIT ÖZTÜRK'ÜN TAKIMI
Kerem
Fulya
Cem Cenk
Uygar
Soner