İran’da Doğu Azerbaycan Eyaleti’nin yeni valisi Zeynelabidin Hürrem Rezevi, devir teslim töreni sırasında konuşma yaparken kimliği belirsiz bir kişi tarafından tokatlı saldırıya uğradı.

KÜRSÜYE GELEREK TOKAT ATTI

İçişleri Bakanı Ahmed Vahidi’nin de katıldığı törende kürsüye gelen kimliği belirsiz bir kişi, Rezevi'ye tokat attı.

SALON BİRBİRİNE GİRDİ

Rezevi saldırının etkisiyle geri çekilirken, aralarında itişme de yaşandı. Saniyeler sonra salondakilerin araya girmesiyle saldırgan dışarı çıkarıldı.

ŞİKAYETÇİ OLMAYACAK

Eski Devrim Muhafızları komutanı olan Hürrem Rezevi, olay sonrası yaptığı açıklamada, şikayetçi olmayacağını ifade etti.

Erdoğan’dan ‘Erbakan Sempozyumu’nda duygulandıran sözler: Davasına son  nefesine kadar sahip çıktı Erdoğan’dan ‘Erbakan Sempozyumu’nda duygulandıran sözler: Davasına son nefesine kadar sahip çıktı Cumhurbaşkanı Erdoğan, video mesajla katıldığı 4. Uluslararası Necmettin Erbakan ve Milli Görüş Sempozyumu'nda, Erbakan'ın Türkiye ve yeni bir dünya diyerek sembolleştirdiği davasına son nefesine kadar sahip çıktığını söyledi.

Selçuk Bayraktar’dan duygulandıran paylaşım Selçuk Bayraktar’dan duygulandıran paylaşım Selçuk Bayraktar, birkaç gün önce vefat eden babasının balık tuttuğu mutlu anlarından bir görüntü paylaşarak, “Cenazeye gelen, taziye veren ve dua eden herkesten Allah razı olsun” dedi.

Çavuşoğlu, İranlı ve BAE'li mevkidaşlarıyla görüştü Çavuşoğlu, İranlı ve BAE'li mevkidaşlarıyla görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri Bakanı Abdullah bin Zayid Al Nahyan'la telefon görüşmeleri yaptı. Görüşmelerde nükleer müzakereler ve ikili ilişkiler gibi konular ele alındı.