Geçtiğimiz gün Sultangazi Yunus Emre Mahallesi’nde Ö.Ö. isimli kişi, elinde sopa ve bıçak ile eskiden çalıştığı taksi durağına geldi. Durağa gelen Ö.Ö. elindeki sopa ile durağın önünde bulunan taksiye vurdu.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri gelirken, aracın camlarını kıran şahıs, kaportaya ve kapılara vurmaya devam etti. Elinde bıçak ile koştuğu esnada polis ekipleri tarafından yakalanan ve alkollü olduğu öne sürülen Ö.Ö. gözaltına alındı.

SÜRÜCÜ ŞİKAYETÇİ OLDU

Öte yandan Ö.Ö. tarafından aracı parçalanan taksici, o anları cep telefonu kamerasıyla kayıt altına aldı. Görüntülerde, Ö.Ö.’nün taksiyi parçaladığı anlar görülürken, sürücü taksisini parçalayan kişiden şikayetçi oldu.

Yol verme tartışması çığrından çıktı: Sopalarla birbirlerine saldırdılar Yol verme tartışması çığrından çıktı: Sopalarla birbirlerine saldırdılar Ankara'da, yol verme tartışması sonrası birbirine giren bir grup şahıs, sopalarla sokak ortasında kavgaya tutuştu.

Müşterisi olduğu taksiyi çaldı 3 gün taksicilik yaptı! Müşterisi olduğu taksiyi çaldı 3 gün taksicilik yaptı! Beylikdüzü’nde müşteri olarak bindiği taksiyi kaçıran ve çaldığı taksiyle 3 gün boyunca taksicilik yapan şüpheli, bir taksiciden gelen ihbarın üzerine Avcılar’da yakalandı.