Haftaya ciddi bir yükselişle giren kripto para piyasaları yükselişini devam ettiriyor. İlk kez 3 trilyon barajını geçen piyasalar yerini korudu. Bitcoin ize yeni bir rekor kırdı.

68 BİN 199 DOLARA ULAŞTI

Son 24 saatte yüzde 3 yükselen piyasalar 3 trilyon 80 milyar dolar büyüklüğe ulaştı.  Saat 09.00 itibariyle Bitcoin yüzde 4 yükseldi ve 68 bin 199 dolara ulaştı. BTC'nin piyasa hakimiyeti yüzde 41.75 olurken toplam piyasa değeri de 1.3 trilyon dolara yaklaştı.

YÜKSELİŞLER DEVAM EDİYOR

Ethereum da yükselişini sürdürdü. ETH'nin fiyatı yüzde 2.2 artarak 4 bin 839 dolara yükseldi. Dün yüzde 10 yükselen Ripple son 24 saatte fiyatını korudu. XRP'nin fiyatı binde 7 azalarak 1.28 dolara geriledi. 

Dogecoin ise aynı sürede yüzde 5 yükseldi. DOGE'un fiyatı 29 cente yaklaştı. 

BİTCOİN YENİDEN REKOR KIRDI

Bitcoin 20 Ekim'deki rekorunu kırdı. Son yükselişle beraber 68 bin dolar barajını aşan BTC rekor tazelemiş oldu. 

Kripto para piyasaları zirveyi gördü: İlk kez 3 trilyon doların üzerine çıktı Kripto para piyasaları zirveyi gördü: İlk kez 3 trilyon doların üzerine çıktı Kripto para yükselişine devam ediyor. Haftaya hızlı bir çıkışla giren kripto para piyasaları, ilk kez 3 trilyon doları geride bıraktı.

Kripto para piyasasında 'Squid Game' vurgunu Kripto para piyasasında 'Squid Game' vurgunu Son günlerde çok konuşulan popüler dizi Squid Game'den esinlenerek piyasaya sürülen Squid token, yatırımcılarını üzdü. Piyasaya çıktıktan bir hafta sonra yüzde 110 bin değer kazanan tokenin değeri sıfırlandı, siteye erişim engellendi.

Büyük borsa listelenmeleri neden kripto para fiyatlarını artırıyor? Büyük borsa listelenmeleri neden kripto para fiyatlarını artırıyor? 2014 yılından beri kripto para haber sitesi olarak hizmet vermekte olan Türkiye'nin ilk kripto para haber kaynaklarından CoinTürk, kripto para birimlerinin neden büyük borsa listelenmeleri ile önemli artışlar yaşadığı noktasında değerlendirmelerde bulundu.