Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) yaptığı duyuruya göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere otogazın litre satış fiyatına 29 kuruş zam yapıldı.

Fiyat artışının ardından otogazın litre satış fiyatı İstanbul’da ortalama 9,08 liradan 9,37 liraya, Ankara’da 9,15 liradan 9,44 liraya, İzmir’de ise 9,13 liradan 9,42 liraya yükselecek.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösteriyor.

Gece yarısından itibaren geçerli olacak: Benzin ve motorine zam! Gece yarısından itibaren geçerli olacak: Benzin ve motorine zam! Benzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 63, motorinin litre fiyatına ise 94 kuruş zam yapıldığı duyuruldu. Söz konusu zamlar gece yarısından itibaren geçerli olacak.

Benzin, motorin ve LPG'ye zam geldi Benzin, motorin ve LPG'ye zam geldi 1 Ocak'tan itibaren geçerli olmak üzere Benzin, motorin ve LPG'ye zam geldi. İşte akaryakıt ürünlerinde yeni fiyatlar...