Be–Ma İnşaat'ın TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bahçeşehir'in karşısında konumlandırdığı Göl Panorama Evleri 9 Haziran Pazartesi günü lanse edilecek. Yatırım açısından avantajlı bir noktada yer alan Göl Panorama Evleri uzun zamandır merakla bekleniyordu.
TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be–Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir'in karşısında hayata geçirilen Göl Panorama Evleri 9 Haziran Pazartesi günü, The Grand Tarabya Hotel'de düzenlenecek basın toplantısıyla tanıtılacak.
95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri, 1.431 konut ve 40 ticari üniteden oluşuyor.
Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Göl Panorama Evleri, TEM Otoyolu'nun yanıbaşında, E5 Otoyolu'na 5 km, Atatürk Havalimanı'na 13 km,3. havalimanına 30km, 3. köprüye ise 40 km mesafede bulunuyor.
Yatırım açısından avantajlı bir konuma sahip olan Göl Panorama Evleri, uzun zamandır yatırımcılar tarafından bekleniyordu. Bir süredir www.burasıyenievim.com web sitesinden talep toplayan projeye kısa sürede yoğun bir başvuru gerçekleşti.
Bir süredir  9 Haziran Pazartesi günü düzenlenecek lansman sonrasında satışa çıkacak projede, lansmana özel avantajlı fiyatlar sunulacak.
000000;"> 
Hayat Sultanbeyli'de hemen teslim daireler
Sultanbeyli'de konumlandırdığı yeni projesi Hayat Sultanbeyli projesinde 72 daire ve 10 ticari ünite oluşturan Kaynak Yapı, her zevke hitap eden daire seçenekleri sunuyor.
1960 yılından bugüne dek otomotiv sektöründe, 1997 itibaren ise inşaat sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirten Kaynak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Kaynak; Kaynak Yapı A.Ş., Çamlıbahçe Evleri projesinin ardından sektördeki yatırımlarına devam ediyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin yer aldığı Hayata Sultanbeyli'de, 2+1 185 bin TL'den , 3+1 daireler ise 257 bin TL'den başlıyor. Hemen teslim olarak satışların devam ettiği projede 12 aydan 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanırken, 60 aya kadar %0,69, 120 aya kadar ise %0,79 oranlarıyla konut kredisi kullanılabiliyor.

NECMİ ÇİÇEKÇİ / necmi.cicekci@tg.com.tr / www. emlaktasondakika.com