Necmi Çiçekçi

İstanbul’un değerlenen bölgesi Avcılar’da ulaşım noktalarının merkezinde konumlanan projede 1+1 daireler 350 bin TL’den başlarken, firma yüzde 30 peşinatla şirket bünyesinde 30 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuyor. 

GÖL MANZARALI DAİRELER

Aile öncelikli yaşam için her detayın özenle geliştirildiği proje; zengin peyzajı ve sosyal donatılarıyla konforlu ve modern bir hayat vadediyor. Özellikli detaylara sahip lüks daireleri ve mimari özellikleriyle dikkat çeken Reform Life’da 124 konut ve 1’i süpermarket olmak üzere 15 ticari ünite yer alıyor. Her yaştan insana hitap edebilen geniş bir peyzaja sahip Reform Life’da kapalı yüzme havuzu spor salonu, sauna, buhar odası ve Türk hamamı bulunuyor. 7.800 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olarak geliştirilen 3+2, 4+2 konut tipleri yer alıyor. Reform Life projesi, sosyal donatılara ek olarak sakinlerine, dördüncü kat ve üstündeki dairelerinde geçerli olmak üzere göl manzarası ayrıcalığı da sunuyor. 

Reform Life, İstanbul’un eğitim, sağlık ve iş hayatı bakımından en dinamik ilçelerinden Avcılar’da konumlanıyor. Üniversite mahallesinin merkezinde inşa edilen Reform Life, 1+1 ve 2+1 daireleriyle üniversite öğrencilerine konforlu yaşam imkânı sunarken, yatırım açısından da önemli bir fırsatın kapılarını açıyor.

Avcılar’ın Firüzköy semtinde, E5 otoyoluna 2 dakika mesafede yükselen Reform Life, Metrobüse ve yakın zamanda yapımı planlanan (Sefaköy- Beylikdüzü Metrosu) Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Toplu ulaşım araçlarına, Avcılar Deniz Otobüsleri İskelesi’ne ve bağlantı yoluyla TEM otoyoluna yakın bir mesafede konumlanan Reform Life’da teslimler Haziran 2019’da yapılacak.