Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, başkan Ünal Aysal'ın son derece demokratik bir yönetim tarzı benimsediğini söyledi. 
Sarı-kırmızılı yönetici Mehmet Cibara, Galatasaray'ın dün akşam 2-1 kaybettiği Kasımpaşa maçının ardından teknik direktör Fatih Terim'in yaptığı açıklamalar hakkında, AA muhabirine değerlendirmelerde bulundu.
Kulüp başkanı Ünal Aysal'ın demokratik bir yönetimi benimsediğini aktaran Cibara, şöyle konuştu:
"Başkanımız Ünal Aysal, son derece demokratik, soğuk kanlı ve hoşgörülü bir yönetim tarzını kabul etmiş birisi. Bu tarz farklı görüşler ve farklı kutuplar olacaktır. Mühim olan başarıdan başarıya koşmamızdır. Sonuç olarak baktığımızda 1,5 senedir tüm kulvarlarda, özellikle de amatör şubelerde gayet güzel sonuçlar elde ediyoruz."
Fatih Terim'in doğrudan başkan Aysal'a bağlı olarak çalıştığını vurgulayan Cibara, "Galatasaray camiası çok büyük bir camia. Başkanımızla, futbol direktörümüz birbirleriyle sık sık görüşüyorlar. Umarım başkanımız bu konu hakkında en kısa zamanda bir açıklama yapar ve biz de yorum yapmaktan ziyade daha sağlıklı bilgiler verebiliriz" ifadelerini kullandı.
Kasımpaşa maçını da değerlendiren Mehmet Cibara, 3 puan alamadıkları için üzüldüğünü belirterek, "İyi bir oyun ortaya koyamadık. Bu yenilginin hiçbir mazereti yok" diyerek sözlerini tamamladı.
Öte yandan, başkan Ünal Aysal ve bazı yöneticilerin, Mehmet Ali Birand' ın cenaze töreninin ardından Fatih Terim ile bir araya geldiği öğrenildi.