Antalya’nın yüksek kesimlerinde saat 22.00 sıralarında başlayan ve halen etkisini devam ettiren kar yağışı ulaşımda aksaklıklara neden oldu. Kenti Konya’ya bağlayan Akseki-Seydişehir karayolu üzerinde etkisini iyice hissettiren kar yağışı, ulaşım engeline neden oldu. 

KAR KALINLIĞI 30 SANTİMETREYİ BULDU 

Yüksek kesimlerde dün geceden beri etkili olan kar yağışı, hayatı durma noktasına getirdi. Kar kalınlığı yer yer 30 santimetreyi bulurken, ekipler iş makineleriyle kar temizleme çalışmalarına başladı. 

EKİPLER HAREKETE GEÇTİ 

Dün gece saat 22.00 sıralarında başlayan ve halen devam eden kar yağışı, ekipleri harekete geçirdi. Ekipler trafikte yaşanan aksaklıkları önlemek için kar temizleme işlemlerine başladı. Ekiplerden gelen bilgiye göre ise şuana kadar her hangi bir sorunun yaşanmadığı bildirildi. 

KAR KÜREME VE TUZLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI 

Bazı bölgelerde kar kalınlığı 20-30 santimetreye ulaşırken, Karayolları Alacabel ekibi çok sayıda iş makineleriyle kar küreme ve tuzlama çalışmaları yaparak trafik aksaklıklarını önlemeye çalışıyorlar. 

UYARI YAPILDI 

Akseki Bölge Trafik ve Karayolları ekipleri yolu kullanacak olan sürücülerin zincirlerini yanlarında bulundurmalarını istedi.

Antalya ve Muğla için sarı uyarı: Çok kuvvetli olacak Antalya ve Muğla için sarı uyarı: Çok kuvvetli olacak Meteoroloji hafta sonu hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Rapora göre, Antalya ve Muğla için sarı kod uyarısı verildi. Sağanak yağışların batı bölgelerinde devam etmesi bekleniyor. Pazar günü ise kar yağışı yeniden etkisini gösterecek.

Antalya'da feci olay! Cesedi sandıkta bulundu Antalya'da feci olay! Cesedi sandıkta bulundu Antalya'da feci bir olay daha meydana geldi. 57 yaşındaki kadının cesedi evinde sandıkta bulundu.

Beşiktaş ve Antalyaspor Süper Kupa için karşı kaşıya Beşiktaş ve Antalyaspor Süper Kupa için karşı kaşıya Turkcell Süper Kupa, bu akşam Katar'ın başkenti Doha'da oynanacak finalle sahibini bulacak. Kritik maça siyah beyazlılar on, Akdeniz ekibi ise yedi eksikle çıkacak