Düzce’de trafik ekipleri, yoğun kar sebebiyle D-100 ve TEM otoyolunda tır, kamyon, çekicilerin Bolu Dağı’nı geçerek Ankara istikametine gitmesine izin vermiyor. Araçlar, uzun süredir yolun açılmasını bekliyor. Çalışmalardan umudunu kesen bazı şoförler ise araçlarını terk ederek ihtiyaç ve yemek molası verdi.

3 SAATTİR BEKLİYORLAR

Sürücüler, 3 saattir burada beklediklerini, İstanbul'dan Ankara'ya 9 saatte gidemediklerini söyledi. Bu arada, polis ekipleri, şoförleri tekrar araçlarına bindirerek araçları yolun kenarına çektirdi.

Olumsuz hava şartları tatil getirdi: 41 ilde eğitime kar engeli Olumsuz hava şartları tatil getirdi: 41 ilde eğitime kar engeli Yarın, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları sebebiyle; 41 ilin tamamında veya bazı ilçelerinde okulların tatil edildiği duyuruldu.

Lapa lapa yağan kar yolları kapadı: Araç trafiği durduruldu Lapa lapa yağan kar yolları kapadı: Araç trafiği durduruldu Sivas'ta yoğun bir biçimde devam eden kar yağışı, Gürün-Kayseri ve Gürün-Malatya istikametindeki ulaşımı sekteye uğrattı.

Karda mahsur kalan bebeğin imdadına helikopter yetişti Karda mahsur kalan bebeğin imdadına helikopter yetişti Osmaniye'de yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yolda ambulans ilerleyemedi. Aracın çerisindeki 27 günlük hasta bebek, helikopterle hastaneye götürüldü. Donmak üzere olan bir aile de zırhlı araçla kurtarıldı.