Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Katma Değer Vergisi, Damga Vergisi ve Muhtasar ve Prim Hizmet beyannamelerinin verilme ve ödeme sürelerinin 31 Ocak gün sonuna kadar uzatıldığını duyurdu.

31 OCAK SONUNA KADAR UZATILDI

Bakan Nebati açıklamasında, "Son günlerdeki olumsuz hava koşullarından dolayı 26 Ocak 2022 Çarşamba gün bitimine kadar verilmesi gereken Katma Değer Vergisi, Damga Vergisi ve Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamelerinin verilme ve ödeme sürelerini 31 Ocak gün sonuna kadar uzattık. Hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Vali Yerlikaya duyurdu: İstanbul'da yeni tedbirler alındı Vali Yerlikaya duyurdu: İstanbul'da yeni tedbirler alındı İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, olumsuz hava şartları nedeniyle aldıkları yeni tedbirleri açıkladı. Otogarlardaki çıkışlar yarın sabaha kadar durduruldu, üniversitelerde eğitime ara verildi. Kamu çalışanlarının ise yarın idari izinli sayılacağı belirtildi.

THY'den İstanbul Havalimanı kararı: Uçuşlar 00.00'a kadar durduruldu THY'den İstanbul Havalimanı kararı: Uçuşlar 00.00'a kadar durduruldu Son dakika haberine göre Türk Hava Yolları, İstanbul Havalimanı'nda gece 00.00'a kadar tüm uçuşlarını durduruldu.

İstanbul Valisi Yerlikaya'dan TEM ve E-5'te park edilen araçlar için uyarı İstanbul Valisi Yerlikaya'dan TEM ve E-5'te park edilen araçlar için uyarı İstanbul karla mücadelesine devam ederken, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’dan son dakika açıklaması geldi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, karla mücadelenin etkin sürdürülmesi için Otoyol ve D-100’de park edilmiş özel araçların, sahipleri tarafından kaldırılması gerektiği çağrısında bulundu.

İstanbul Havalimanı seferleri saat 13.00'e kadar durdurdu İstanbul Havalimanı seferleri saat 13.00'e kadar durdurdu İstanbul'da yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Havalimanı'nın saat 13.00'e kadar uçuşlara kapatıldığı açıklandı.