Kahraman Türk ordusu teröre geçit vermiyor. Mehmetçik terör örgütü PKK'ya nefes aldırmadan teröristleri tek tek yok ediyor. Köşeye sıkıştırılan teröristler ve inleri askerlerimiz tarafından adeta darbe vurularak yok ediliyor. Pençe-Kilit operasyonları kapsamında Irak'ın kuzeyinde 2 terörist daha etkisiz etkisizhale getirildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Terörist neredeyse hedef orası. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, teröristle mücadelesini etkin ve kararlı şekilde sürdürüyor. Irak'ın kuzeyinde başarıyla devam eden Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi." 

MSB açıkladı: 3 terörist etkisiz hale getirildi MSB açıkladı: 3 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

MSB duyurdu: 1 Ocak'tan bu yana 425 PKK'lı öldürüldü MSB duyurdu: 1 Ocak'tan bu yana 425 PKK'lı öldürüldü Milli Savunma Bakanlığı, 2015'ten bu yana 34 bin 950 teröristin etkisiz hale getirildiğini ifade etti. Irak'ın kuzeyindeki Pençe serisi ile PKK'ya ağır darbe indiren TSK, 1130 teröristi öldürdü. MSB, 1 Ocak'tan bu yana ise 425 PKK'lı teröristin öldürüldüğünü kaydetti.

MSB duyurdu: 2 PKK'lı terörist öldürüldü MSB duyurdu: 2 PKK'lı terörist öldürüldü Irak'ın kuzeyinde Pençe-Kaplan bölgesinde 2 PKK'lı terörist kahraman askerlerimiz tarafından öldürüldü.