Beylikdüzü istikametine doğru seyir halinde olan ve Bayrampaşa-Maltepe metrobüs durağında yolcu indiren metrobüse, arkadan gelen İETT yol yardım aracı çarptı. Kazanın ardından metrobüsten inen yolcular, yol bakım aracının sürücüsüne tepki gösterdi.

ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

Olay nedeniyle bir süre metrobüs yolunda araç kuyruğu oluşurken, kazaya karışan metrobüsün ve yol yardım aracının çekilmesi üzerine hattaki trafik normale döndü.

Kaza sonrasında yaşanan anlar, vatandaş kamerasına yansıdı.

Metrobüs arızalandı, yolcular durağa yürüdü Metrobüs arızalandı, yolcular durağa yürüdü İstanbul'da metrobüs arızalandı, yolcular çile çekti. Onlarca kişi araçtan inip durağa kadar yürümek zorunda kaldı.

Metrobüsler kafa kafaya çarpıştı, olay yerinden görüntüler var Metrobüsler kafa kafaya çarpıştı, olay yerinden görüntüler var Beylikdüzü Belediyesi Durağı yakınlarında metrobüsler kafa kafaya çarpıştı, arkadan gelen başka bir metrobüs ise duramayarak kaza yapan araçlara çarptı. İhbar üzerine çok sayıda ekip olay yerine gönderildi.

İstanbul'da iki metrobüs çarpıştı: Yaralılar var İstanbul'da iki metrobüs çarpıştı: Yaralılar var İstanbul Esenyurt’ta iki metrobüs birbirine girdi. Kazada 4 yolcu hafif yaralanırken kazaya karışan metrobüsler çekici yardımıyla olay yerinden kalktı.

Yoğun kar İstanbul’u teslim aldı: Yollar kilit, metro ve metrobüste insan seli Yoğun kar İstanbul’u teslim aldı: Yollar kilit, metro ve metrobüste insan seli Yoğun kar yağışı sonrası İstanbul trafiğinin durma noktasına gelmesiyle birlikte, toplu taşımalara yönelen vatandaşlar izdiham oluşturdu. Metro ve metrobüs duraklarında adeta insan seli yaşandı.