Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi kırsalında, PKK'lı teröristlerin geçmiş yıllarda kullandığı değerlendirilen bir mağarada el yapımı patlayıcı düzeneği ile yaşam malzemesi ele geçirildi.

MAĞARA İMHA EDİLDİ

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığınca bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik olarak başlatılan Şehit Jandarma Er Muharrem Özkan Operasyonu'nun icrası esnasında, Elbistan kırsalında bölücü terör örgütü mensupları tarafından geçmiş yıllarda kullanıldığı değerlendirilen mağara ile 1 adet elektronik devre kartlı el yapımı patlayıcı (EYP) düzeneği ve çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi. Mağara ve içindeki malzemeler, patlayıcı kullanılarak imha edildi.

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığınca halkın huzur ve güvenliğine yönelik çalışmalara azim ve kararlılıkla devam edileceği belirtildi.

Pençe Kilit ve Pençe-Kaplan'la PKK'ya darbe! 6 terörist etkisiz Pençe Kilit ve Pençe-Kaplan'la PKK'ya darbe! 6 terörist etkisiz MSB:"Pençe-Kilit ve Pençe-Kaplan Operasyon bölgelerinde tespit edilen 6 PKK’lı terörist etkisiz hâle getirildi.Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, terör inlerini yerle bir etmeyi azim ve kararlılıkla sürdürecek!"

Diyarbakır'da 'Eren Abluka-19 Narko Terör' başlatıldı Diyarbakır'da 'Eren Abluka-19 Narko Terör' başlatıldı İçişleri Bakanlığı tarafından Diyarbakır’da 1017 personelin katılımıyla Eren Abluka-19 Narko Terör operasyonu başlatıldı.

Bakan Soylu duyurdu: Hakkari'de 4 terörist etkisiz hale getirildi Bakan Soylu duyurdu: Hakkari'de 4 terörist etkisiz hale getirildi Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eren Abluka-2 operasyonu kapsamında 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.