İç çatışmalarınh artarak devam ettiği Suriye'den Türkiye'ye kaçışlar sürerken, Tümgeneral Sezai Bostancı başkanlığındaki bir heyet bölgede inceleme yapıyor. 6.Mekanize Piyade Tümen ve Adana Garnizon Komutanı Tümgeneral Sezai Bostancı ile 5.Zırhlı  Tugay ve Gaziantep Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kahraman Güneş, Kilis ValisiYusuf Odabaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.    
  Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Valimiz Yusuf Odabaş, yeni atanan 6.Mekanize Piyade Tümen  ve Adana Garnizon Komutanı Tümgeneral Sezai Bostancı ve beraberindeki heyet ile bir süre görüştü.     
  Ziyaret sırasında Vali Odabaş ve Tümgeneral Bostancı, birbirlerine karşılıklı hediye takdim ettiler. Valilik Makamı girişinde şeref defterini imzalayan Tümgeneral Sezai Bostancı akabinde Vali Yusuf Odabaş ile birlikte 12 bin kişinin misafir edilebileceği konteynır kentte incelemelerde bulundu ve yetkililerden geli şmeler hakkında bilgi aldı. İnceleme esnasında Vali Yardımcısı Ahmet Karatepe ve  İl Afet ve Acil Durum Müdürü Yeşim Fatma Altınbaş da hazır bulundu.    
Vali Yusuf Odabaş ve Tümgeneral Sezai Bostancı konteynır kentteki incelemelerin ardından Ö ncüpınar 4'üncü Hudut Bölük Komutanlığı'na incelemelerde bulunulduktan sonra askeri yetkililer tarafından brifing verildi