Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen partisinde aralarında Meltem Cumbul, Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı, Feryal Gülman, Ayşe Kucuroğlu, Arzu Kaprol ve Deniz Berdan’ın da olduğu çok sayıda ünlü isim buluştu. “Geçmişten bugüne” konseptli partide Yeni Sahne’de Atiye günümüz popüler şarkılarıyla davetlileri coştururken Retro Sahne’de de Flapper Swing 1930’lara götürerek nostaljik bir hava estirdi.

29 Aralık 2015 – Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etmeyi hedefleyen Vodafone ve dünyanın en büyük cihaz üreticilerinden biri olan Huawei yeni yılı birlikte düzenledikleri özel partiyle karşıladılar. Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen partiye aralarında Meltem Cumbul, Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı, Feryal Gülman, Ayşe Kucuroğlu, Arzu Kaprol ve Deniz Berdan’ın olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.
 
“Geçmişten bugüne” konseptinde adeta zaman yolculuğu yaşatan partisinde davetliler “yeni” ve “retro” olmak üzere iki farklı sahnede farklı dönemlerin müzikleriyle eğlendiler. Yeni Sahne’de genç yıldız Atiye günümüz popüler şarkılarıyla davetlileri coştururken, Retro Sahne’de de Jazz Manouche grubu Flapper Swing 1930’ların nostaljik havasıyla swing rüzgarı estirdi. DJ performansla devam eden gecede ünlüler yeni yılı erkenden kutlayarak doyasıya eğlendiler.