Eşi Ali Küçükbalçık ile Kadıköy’de bulunan bir kuaföre gelen Kibariye 3 saat boyunca kaynak saç yaptırdıktan sonra 4 bin 200 lira tutarındaki ücreti ödemeden işletmeden ayrıldı.

Ödemeyi alamayan iş yeri sahipleri ise Kibariye’nin danışmanı ile iletişime geçerek ödeme yapılmasını talep edince araya Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık girdi.

Ancak iddialare göre Küçükbalçık da tutarı ödemeyeceklerini belirterek telefonu kapattı ve işletme sahiplerinin numarasını engelledi. Hayatının şokunu yaşayan işletme sahibi ise ‘dükkanımıza dünya starı geldi diye düşünmüştük’ diyerek yaşanılanlara tepki gösterdi.

İşletme sahibi Kiraz Kıran, Kibariye rahatsız olmasın diye diğer müşterilerin içeri alınmadığını belirtti. 

“ÖDEME YAPMAYACAĞIZ DİYEREK TELEFONU SURATIMA KAPATTI”

Yaşanan olaya ilişkin konuşan işletme sahibi Kiraz Kıran, “Kibariye Hanım dükkanımıza geldi. Kaynak saç işlemi yaptık. Normal müşteriden parayı önceden talep ediyoruz. Kibariye hanımı görünce dükkanımıza dünya starı geldi diye düşündük. Önden ödeme talep etmedik. O da işlem sonunda tutan 4 bin 200 liralık borcunu ödemeden çıkarak gitti. Menajeri ile iletişime geçtik. Bizden IBAN numarası istediler, gönderdik. Elimize para geçmeyince bu sefer eşi Ali Bey’i aradık. Kendisi bize sponsor olmamızı teklif etti. Biz de bu teklifi kabul etmeyince bu parayı ödemeyeceklerini söyleyip telefonu suratıma kapattı. Halbuki biz Kibariye Hanımı görünce rahatsız olmasın diye dükkanı müşteriye kapatmıştık. Tüm personelimiz onunla ilgileniyordu. Keşke böyle olmasaydı” diye konuştu.

Kibariye, uçakta fenalaştı Kibariye, uçakta fenalaştı İstanbul'dan İzmir'e gitmek için uçağa binen Kibariye, uçakta bir anda fenalaştı. Nefes almakta güçlük çeken ünlü şarkıcıya ilk müdahaleyi kabin ekibi gerçekleştirdi. Sevenlerini korkutan Kibariye'nin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi geldi.

Şarkıcı Kibariye, eşinin borçları hakkındaki sorulara tepki gösterdi Şarkıcı Kibariye, eşinin borçları hakkındaki sorulara tepki gösterdi Önceki akşam İstanbul'da konser veren Kibariye eşi Ali Küçükbalçık'ın borçları yüzünden evini sattığı yönündeki iddiaları duyunca sert çıkıştı.

Kibariye’ye bir şok daha! Kibariye’ye bir şok daha! Eşi Ali Küçükbalçık’ın Lübnanlı bir kadınla kendisini aldattığı ve servetini kumarhanelerde bıraktığı geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Yaşanan bu olayları görmezden gelen usta sanatçı Kibariye'ye ailesinden veto geldi.