ABD'li milyarder Bill Gates, "Lana" isimli yatla Aydın'ın Kuşadası ilçesine geldi. Daha sonra İzmir'in Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti'ne geçti. Buraya üst kapıdan giriş yapan Gates'in araçtan indiği sırada şapka ve maske taktığı görüldü. Yakın korumaları gazetecilerin görüntü almasına engel oldu. 

ONUN İÇİN IŞIKLAR AÇILDI

Efes'i gezmek için daha önce rezervasyon yaptıran Gates'in ziyareti sırasında antik kentteki ışıklar açıldı. Antik kenti gezerken şapkasını ve maskesini çıkaran Gates, yanındaki rehberden antik kent hakkında bilgi aldı. Saat 18.50 civarında Efes Antik Kenti'ne giriş yapan Gates ve yanındakiler, yaklaşık 2 saat sonra antik kentin alt kapısından çıktı.

GATES GELECEK DİYE BAKIM YAPILMIŞ

Efes Antik Kenti'ndeki ışıklandırma için teknik ekibin bir gün önce bakım çalışması ve deneme yaptığı öğrenildi.

Kuşadası açıklarına demirleyen Cayman bayraklı 107 metre uzunluğunda ve 16 metre genişliğindeki üç katlı yat Lana'nın içinde misafir ve mürettebat için çok sayıda kabin, jakuzi, spor salonu, plaj kulübü, yüzme havuzu ve su sporları ekipmanları bulunduğu bildirildi.

Bill Gates’e müslüman damat Bill Gates’e müslüman damat Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in kızı Jennifer Gates, Mısırlı Nayel Nassar ile dünya evine girdi.

Boşanma kararından iki hafta sonra: Yüzük halen Bill Gates'in parmağında Boşanma kararından iki hafta sonra: Yüzük halen Bill Gates'in parmağında Microsoft kurucusu Bill Gates, 3 Mayıs’ta 27 yıllık evlilikten sonra eşi Melinda Gates ile boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı. Kararın üzerinden iki hafta geçmesine rağmen Bill Gates’in, ABD Ticaret Odası’nda video konferans yöntemiyle konuşma yaparken düğün yüzüğünün halen parmağında olduğu görüldü.

Covid-19 pandemisi ne zaman bitecek? Bill Gates açıkladı Covid-19 pandemisi ne zaman bitecek? Bill Gates açıkladı Covid-19 pandemisinin en çok konuşulan isimlerinden Bill Gates, salgının ne zaman biteceğini açıkladı. Gates'in tahminlerine göre 2021 yılında normalleşme olmayacak.