Yaprak Dökümü, Kurtlar Vadisi ve Keşanlı Ali Destanı gibi dizilerle tanınan 51 yaşındaki oyuncu Ayberk Pekcan’dan kötü haber geldi.

KANSER OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Ayberk Pekcan, yapılan tetkikler sonrasında kanser olduğunu öğrendi. Tümörün karaciğer ve böbrek üstü bezlerine sıçradığını söyleyen oyuncu, kemoterapiye başladığını söyledi.

“AKCİĞER KANSERİ OLMUŞUM”

Usta oyuncu, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak,  "Sevgili dostlar, on gün kadar önce sırt ağrısı şikayetiyle gittiğim doktorla başlayan süreç bugün bu noktaya geldi. Ben Akciğer Kanseri olmuşum. Tümör, karaciğer ve böbrek üstü bezlerine de sıçramış. Maalesef bu hastalık başlangıç evrelerinde hiç belirti vermedi. Kemoterapinin ilk günü. En büyük desteğim ailem yanımda. Yakındaki arkadaşlarım da öyle. Ben sağlığıma kavuşmak için elimden gelen çabayı göstereceğim. Sağlık dilekleriniz ve dualarınızı esirgemeyin. Kalın sağlıcakla." açıklamasında bulundu.

Ayberk Pekcan

THY Kargo kanser hastalarına umut oluyor THY Kargo kanser hastalarına umut oluyor Dünyanın en güçlü taşımacılık uçuş ağına sahip THY Kargo, bu gücüyle Türkiye’nin ilaç ihracatına da katkı sağlıyor. Bayrak taşıyıcı hava kargo markası, 25 yılı aşkın süredir beş kıtada 50’den fazla ülkeye, Türkiye’nin ilaç ve ilaç ürünleri kapsamındaki taşımalarını gerçekleştiriyor.

Karnına isabet eden tekme, kanser olduğunu ortaya çıkardı Karnına isabet eden tekme, kanser olduğunu ortaya çıkardı Tekvando kursunda karnına isabet eden tekmeyle yaralanan ve hastaneye götürülen sekiz yaşındaki Ahmet Kaya'nın kanser olduğu ortaya çıktı. Doktorlar “İyi ki tekme yemiş” dedi.

Türeci ve Şahin'den kanser aşısı müjdesi: Tarih verdiler Türeci ve Şahin'den kanser aşısı müjdesi: Tarih verdiler mRNA teknolojisi ile koronavirüs aşısı geliştiren BioNTech'in kurucuları Özlem Türeci ve Uğur Şahin'in üzerinde çalıştıkları bir kanser aşısının 2 ile 3 yıl içinde hazır olacağı öğrenildi.