Usta oyuncu Yunus Güner evinde geçirdiği kalp krizi sonrası vefat etti. 'Sonradan Görmeler', 'Bütün Çocuklarım' ve 'Dudaktan Kalbe' gibi birçok projede rol alan Yunus Güner, 49 yaşında Cihangir'deki evinde hayatını kaybetti.

"Acı haberi ise sanatçı Süha Uygur, duyurdu. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulunan Uygur, üzüntüsünü, "Çok sevdiğimiz bir arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik. Çok erken oldu Yunus... Nurlar içinde uyu güzel adam." sözleriyle dile getirdi. Takipçileri ise Süha Uygur'a başsağlığı mesajları ile destek oldu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı da haberi duyurdu
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Merhuma Allah’tan rahmet, kederli yakınlarına başsağlığı diliyoruz" denildi.YUNUS GÜNER KİMDİR?
1972 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Yunus Güner, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda tamamladı. Güner, rol aldığı 'Sonradan Görmeler', 'Bütün Çocuklarım' ve 'Dudaktan Kalbe' isimli dizilerle tanınıyor. Yayınlandığı döneme damga vuran 'Dudaktan Kalbe' dizisinde canlandırdığı ‘Namık’ karakteri ile hafızalara kazınmıştı.

Ünlü oyuncu Semra Dinçer hayatını kaybetti Ünlü oyuncu Semra Dinçer hayatını kaybetti Kuzey Güney dizisindeki rolüyle tanınan Semra Dinçer, 56 yaşında hayatını kaybetti. Bir süredir kanserle mücadele eden ünlü oyuncunun ölüm haberini duyan Haluk Levent ise paylaşım yaparak, "Sayısız operasyon yaptırıldı ama olmadı" dedi.

Ünlü oyuncu Kemal Kuruçay hayatını kaybetti Ünlü oyuncu Kemal Kuruçay hayatını kaybetti Tiyatro ve sinema oyuncusu Kemal Kuruçay 59 yaşında hayatını kaybetti. Acı haberi tiyatrocu Nedim Saban sosyal medya hesabından duyurdu.