Hafta içi her gün ekranlara gelen “Bizim Köyün Kızları” isimli yarışma programında yürekleri ağızlara getiren bir kaza yaşandı. 

DENİZE DÜŞTÜ

4'er kişiden oluşan 8 kız, bir yarışma etabı için balık tutmak üzere Kefken Limanı'ndan 17 metrelik bir balıkçı teknesi ile birlikte limandan ayrıldı. 10 mil açıkta ilk balık ağını çektikten sonra tutulan balıkları ayıklamak üzere teknenin güvertesine çıkan 19 yaşındaki yarışmacı Gizem Zehra Köylü bir anda denize düştü.

TEKNE MÜRETTEBATI OLAYA MÜDAHALE ETTİ

Gizem'in takım arkadaşları bu yaşananlar üzerine şoke olurken, tekne mürettebatı hemen olaya müdahale etti. Mürettebat hemen ip ve can simidi atarak yarışmacıyı Karadeniz'in soğuk sularından çıkardı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Programın yapımcılığını üstlenen Karga Film'den alınan bilgilere göre yarışmacının sağlık durumunun iyi olduğu ve devam eden günlerde yarışmaya devam ettiği bildirildi.

Hakan Ural koronavirüs sürecini anlattı: Yaşadığıma inanamıyorum Hakan Ural koronavirüs sürecini anlattı: Yaşadığıma inanamıyorum Geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılan sunucu Hakan Ural, ekranlara geri döndü. Yaşadığı zorlu süreci anlatan ve 'yaşadığıma inanamıyorum' diyen Ural, gözyaşlarına hakim olamadı.

Koronavirüse yakalanan Hakan Ural’dan ilk paylaşım geldi! Yaşadıklarını anlattı Koronavirüse yakalanan Hakan Ural’dan ilk paylaşım geldi! Yaşadıklarını anlattı Koronavirüse yakalanan ve tedavi altına alınan ünlü sunucu Hakan Ural, hastaneden taburcu oldu. Eve geçen Ural, sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı. Yaptığı paylaşımda zorlu süreci anlatan sevilen sunucu, , "Hamdolsun şimdilik tamamım. Bir tedirginlik oluyor tabii. Beni bu süreçte yalnız bırakmayan her dakika arayan soran atladığım dönemediğim kim varsa hakkını helal etsin" dedi.

Hakan Ural'dan sağlık durumu hakkında yeni açıklama: Taburcu edildi Hakan Ural'dan sağlık durumu hakkında yeni açıklama: Taburcu edildi Koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavi altına alınan sunucu Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sağlık durumu hakkında bilgi vererek taburcu olduğunu duyurdu.