Taverna müziğinin önemli isimlerinden Cengiz Kurtoğlu'nun adı bir asayiş olayına karıştı. İddiaya göre ünlü sanatçı, İstanbul Sarıyer İstinye'deki bir restoranda dün saat 23.45 sıralarında iş adamı Mustafa Can arasında tartışma çıktı. Kurtoğlu, masada bulunan servis bıçağını eline alıp Can'a saldırdı. Diğer müşteriler araya girerek olayın büyümesini engelledi. 

"ORHAN GENCEBAY'A HAKARET ETTİ, TARTIŞTIK"

Çağrılan polis ekipleri, şarkıcıyı gözaltına aldı. Kurtoğlu, arkadaşının doğum günü için restoranda bulunan iş adamının Orhan Gencebay ve diğer sanatçılara hakaret ettiğini, bu yüzden tartışma çıktığını söyledi. Yüzünden yaralanan Mustafa Can, Cengiz Kurtoğlu'ndan şikayetçi oldu. Öte yandan yaşanılanlar, güvenlik kameralarına yansıdı.

Aydın Kurtoğlu: Okul yıllarında babamdan çok fırça yedim Aydın Kurtoğlu: Okul yıllarında babamdan çok fırça yedim Sohbet programı “Hadi Be”nin konuğu ‘Kalpsiz’ adlı şarkısıyla büyük beğeni toplayan şarkıcı Aydın Kurtoğlu oldu.

Cengiz Kurtoğlu ölümden döndü Cengiz Kurtoğlu ölümden döndü Batum'daki işadamı Erol Avgören’e ait otelde yangın çıktı. Konser için otelde bulunan Cengiz Kurtoğlu ölümden döndü.