Koronavirüs testi olan Selin Şekerci’nin test sonucu pozitif çıktı. Testinin pozitif çıkmasıyla evinde karantinaya giren Şekerci, yakın arkadaşı Hazal Kaya’nın da test olmasını istedi. Hazal Kaya’nın da test sonucu pozitif çıktı. 

“7 KERE TEST YAPTIRDI” 

Karantinaya giren Selin Şekerci, Hazal Kaya’nın panik yapmasını sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak tiye aldı. Şekerci paylaştığı videoda, "Hazal Kaya'ya Korona şoku! diye yapılmış Haber. Hazal panik bir arkadaşımızdır. Bu mevzu olduğundan beri, yaklaşık 7 kere falan test oldu. Hepsini yaptırdı. PCR'ını, Rapid'ini, Influenza'sını... Her şey negatif. Merak etmeyin, o da öyle biri ne yapalım" dedi.

TESTİ POZİTİF

Yakın arkadaşı Selin Şekerci’nin videosuna “İyi ki panik biriyim” diyerek cevap veren Hazal Kaya, son yaptırdığı testinin pozitif çıktığını söyledi.

“EVDEKİ HERKES POZİTİF” 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hazal Kaya, "Herkese merhaba Az önce temaslı sayılan, bir negatif bir pozitif çıkan ne idüğü belirsiz arkadaşımız Selin Şekerci bir takım açıklamalar yapmış benim ne kadar panik biri olduğuma dair. İyi ki öyleyim. Bugün itibarıyla pozitifim. Evdeki herkes pozitif. Ali hariç. Çok şükür bir tek o negatif. Umarım şimdilik değildir. Geçmiş olsun hepimize" şeklinde konuştu.

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz sene de koronavirüse yakalanmıştı.

Koronavirüs aşısı influenzadan korumada etkili değil Koronavirüs aşısı influenzadan korumada etkili değil Koronavirüse karşı alınan önlemler sayesinde görülme sayısı oldukça azalan influenza (grip) en ağır haliyle geri döndü. Dr. Esma Eryılmaz Eren, bu dönemde solunum yoluyla bulaşan virüslerin hepsinde artış yaşandığının altını çizdi, koronavirüs aşısının influenzadan korumadığını belirtti.

Burak Yılmaz koronavirüse yakalandı Burak Yılmaz koronavirüse yakalandı Son dakika haberine göre; Lille forması giyen milli futbolcu Burak Yılmaz, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Koronavirüse yakalanan İbrahim Tatlıses’ten iyi haber! Sahnelere geri dönüyor Koronavirüse yakalanan İbrahim Tatlıses’ten iyi haber! Sahnelere geri dönüyor Uzun zamandır ekranlardan uzak duran İbrahim Tatlıses, tekrardan geri dönmüştü. Konserlerine de başlayan Tatlıses, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak koronavirüse yakalandığını ve bu zorlu süreci atlattığını duyurdu. Sahnelere dönmeyi dört gözle beklediğini söyleyen İbrahim Tatlıses, yarın akşam konser vereceğini de duyurdu. Paylaşımının ardından sevenleri usta şarkıcıyı geçmiş olsun mesajına boğdu.