Ekranların fenomen haline gelen dizisi Yasak Elma'da yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin Arzu’su Nihan Aypolat’ın ardından Feyza karakterini canlandıran Ece Dizdar'ın da diziden ayrılacağı öğrenildi.

DİZİNİN ÖNÜMÜZDEKİ SEZONDA DA SÜRMESİ BEKLENİYOR
Yeni bölümüyle seyirciyi ekran başına toplayan Yasak Elma dizisi 5. sezsonunda da oldukça ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Şimdiden önümüzdeki yıl da sürmesi planlanan dizi setinden yine bir ayrılık haberi geldi.

 Fenomen diziye, Arzu karakterini canlandıran Nihan Aypolat’ın ardından bir karakter daha veda edecek. Projeye Feyza karakteriyle katılan Ece Dizdar'ın diziden ayrılacağı ortaya çıktı. Dizdar bu sezon hikâyede tansiyonu artırmıştı.

Medyapım imzalı dizi birçok ana karakteri veda etmesine rağmen reyting kaybı yaşamadan ekran yolculuğuna devam ediyor.

Yasak Elma dizisinden hayranlarını üzecek karar Yasak Elma dizisinden hayranlarını üzecek karar Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın yayına, 2 hafta ara verileceği duyuruldu.

Yasak Elma'da yeni dönem: Seti habersiz terk etti, yeni tedbirler geldi Yasak Elma'da yeni dönem: Seti habersiz terk etti, yeni tedbirler geldi Ekranların uzun soluklu dizisi Yasak Elma'da geçen sezon seti terk ettikten sonra geri dönmeyen ve canlandırdığı karakter için apar topar ölüm sahnesi çekilen Nesrin Cavadzade sonrası yapım şirketi, aynı durumla karşılaşmamak için yeni tedbirler aldı.

Yasak Elma dizisinde şoke eden ayrılık Yasak Elma dizisinde şoke eden ayrılık Yayınlandığı ilk bölümden itibaren yüksek izlenme oranları ile zirveyi bırakmayan Yasak Elma dizisinde büyük bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin başrol oyuncularından Nesrin Cevadzade'nin ayrılık şokunu üzerinden henüz atamayan seyirciye bir şok da Şafak Pekdemir'den geldi.

Barış Kılıç yeniden 'Yasak Elma'da Barış Kılıç yeniden 'Yasak Elma'da Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'dan bir süre önce ayrılan sevilen oyuncu Barış Kılıç, diziye geri dönüyor.