Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerine kötü haberi verdi. Sosyal medya fenomeni koronavirüse yakalandı. 

KORONAVİRÜSE YAKALANDI 

Pozitif olan test sonucunu sosyal medya hesabından paylaşan Berfu Yenenler, "Evet kötü haber geldi maalesef ben de Covid pozitifim. Dünden beri birçok test yaptım ikna olmak adına, çünkü zaten şu an her hastalık çok salgın ama maalesef Covid'miş.” dedi. 

“ÇOCUKLAR VE ESER İYİ” 

Sağlık durumu hakkında da bilgiler veren Yenenler, “Şimdilik çok rahat ve neredeyse sıfır semptomla geçiriyorum. Bu şekilde devam eder umarım. Çocuklar ve Eser iyi. Kendimi ihtimal olduğu anda izole ettim. Umarım onlara da bir şey olmadan ben tek başıma hızlıca atlatacağım" diye yazdı.

Koronavirüste 6'ncı dalga: Japonya'da vaka sayısı 8 kat arttı Koronavirüste 6'ncı dalga: Japonya'da vaka sayısı 8 kat arttı Omicron varyantının etkisini büyük ölçüde hisseden Japonya'da 2022 yılının başından bu yana 'ciddi semptom gösteren' hastaların sayısı yaklaşık 8 kat arttı.

Koronavirüste son durum belli oldu: 'Günlük vaka sayısının yarısı istanbul’da' Koronavirüste son durum belli oldu: 'Günlük vaka sayısının yarısı istanbul’da' Sağlık Bakanlığı günlük koronavirüs tablosunu paylaştı. Buna göre; Türkiye'de son 24 saatte 417 bin 161 Covid-19 testi yapıldı, 72 bin 856 kişinin testi pozitif çıktı, 184 kişi ise hayatını kaybetti.

Kibariye 'koronavirüs' mağduru: Konserini iptal ettiğini duyurdu Kibariye 'koronavirüs' mağduru: Konserini iptal ettiğini duyurdu Ünlü şarkıcı Kibariye konserini son anda iptal ettiğini sosyal medyadan açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kibariye, "Karantina süresini sağlıkla bitirip, yeni tarihi sizlerle paylaşacağım. Sağlıklı günlerle kalın" dedi.