Tarkan, yakın arkadaşının acısıyla sarsıldı. Ünlü şarkıcı müzik yolculuğuna başladığı ilk günden bu yana yanında olan sahne amiri Cem Dermanlı'nın hayatını kaybettiğini sosyal medyadan açıkladı.

“NE KADAR ÜZÜLDÜĞÜMÜ TARİF ETMEK ZOR”

Megastar sosyal medya hesabından şu açıklamayı paylaştı:

“20’li yaşlarımın, kariyerimin başlarından beri birlikte çalıştığım, her konserimde yanımda olan, çok sevdiğim bir abimi, Cem Dermanlı’yı kaybettik. Ne kadar üzüldüğümü, sarsıldığımı kelimelerle tarif etmek zor. Çok özleyeceğim kendisini. Her konserde gözlerim arayacak onu. Ve biliyorum kalbimdeki yeri hiç dolmayacak.”

“KALBİMİZDE DAİMA YAŞAYACAKSIN”

Demiral’a sevgisini dile getiren Tarkan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çok sevdik biz seni ve bil ki hiç unutulmayacaksın. Kalbimizde daima yaşayacaksın Ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim.”

Tarkan'dan duygulandıran paylaşım...

NTV spikeri Özlem Sarıkaya hayatını kaybetti NTV spikeri Özlem Sarıkaya hayatını kaybetti NTV spikeri Özlem Sarıkaya meme kanseri yüzünden hayatını kaybetti. 39 yaşındaki spikerin ölümü medya dünyasını üzüntüye boğdu.
Spiker Özlem Sarıkaya Yurt son yolculuğuna uğurlandı Spiker Özlem Sarıkaya Yurt son yolculuğuna uğurlandı Kanser tedavisi gören ve dün hayata gözlerini yuman NTV'nin deneyimli spikeri gazeteci Özlem Sarıkaya Yurt, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Özlem Sarıkaya Yurt'un annesi kızının tabutuna sarılıp, "Güle güle kır çiçeğim, çiçeğini bize bırakıp gitti" diyerek ağladı.